TOP 3 žehličky, ktoré musíte vidieť

0
1937

Predstavte si, že naparovacia žehlička disponuje odolnou žehliacou plochou, ktorá sa rýchlo kĺže, je výkonná a rýchla. Už dnes môže byť sen realitou.

Koľko ľudí, toľko názorov. Platí to aj pre takú činnosť, akou je žehlenie. Sú ľudia, pre ktorých je nutnosťou a dávajú si na ňom záležať. Pre ďalších predstavuje relax a psychohygienu. Iní ho vnímajú ako bežnú rutinu. Pre všetky skupiny však platí, že žehlenie je jednou z pravidelne vykonávaných činností.

Chceli by ste žehliť so skutočným pôžitkom, šetriť energiu i čas? Ak áno, v tom prípade je pre vás dobrým pomocníkom naparovacia žehlička, poprípade žehlička s parným generátorom.

Naparovacia žehlička Braun v troch variantoch

Tvorcovia naparovacích žehličiek Braun TexStyle našli inšpiráciu v snowboardoch. Práve tie ich viedli k tomu, aby na trh priniesli žehličky so zaoblenou žehliacou plochou pripomínajúcou snowboard. Vďaka tomu rýchlo a precízne vyžehlia aj extrémne pokrčené prádlo a poradia si s prekážkami v podobe zipsov či gombíkov.

To však nie je všetko – môžete si vybrať hneď TOP 3 naparovacie žehličky. Ktoré sú to a čím sú výnimočné?

Naparovacia žehlička TexStyle 5

Okrem inovatívnej technológie FreeGlide 3D, mimochodom, prvej na svete, inšpirovanej snowboardom a zaručujúcej maximálnu kĺzavosť, disponuje táto naparovacia žehlička inteligentným výkonom. Navyše sa s ňou výborne manipuluje. Tieto vlastnosti spríjemňujú žehlenie aj tým, ktorí ho nemajú v láske.

Inteligentný systém iCare je zárukou toho, že oblečenie nespálite. Ak žehlíte jemné látky, jednoducho zvolíte teplotný Eco režim a nemusíte sa starať o správne nastavenie teploty. To však stále nie je všetko, lebo otvorená rukoväť zvyšuje komfort pri žehlení. Žehliaca plocha EloxalPlus disponuje odolnosťou – je až 2-krát tvrdšia ako nehrdzavejúca oceľ. Poteší aj skutočnosť, že je odolná voči oxidácii, čo vám ušetrí starosti s čistením a odvápňovaním.

Naparovacia žehlička TexStyle 7

Páčia sa vám vlastnosti naparovacej žehličky TexStyle 5 značky Braun, no radi by ste investovali do ešte vyššieho výkonu? Riešením je žehlička TexStyle 7. Takisto disponuje technológiou FreeGlide 3D a žehliacou plochou EloxalPlus. Avšak čerešničkou na torte je spomínaný výkon.

Čas i vrásky na čele vám ušetrí presná para v špičke, ktorá si poradí aj s najmenej prístupnými záhybmi na oblečení. S výkonom 2800 wattov je o 50 percent výkonnejšia ako predchádzajúci model. Umožňuje vertikálne naparovanie, automaticky sa vypína a dopĺňanie vody je hračka. Systém AntiDrip zabráni vytekaniu vody počas žehlenia. Môžete si želať viac?

Naparovacia žehlička TexStyle 9

Môžete, pretože naparovacia žehlička TexStyle 9 je ešte dokonalejšia. V porovnaní s predchádzajúcimi modelmi zaujme, napríklad mäkkou rukoväťou zabezpečujúcou komfortné držanie. Vyšší je aj výkon, ktorý predstavuje 3 100 wattov. Ak chcete to najlepšie, čo má značka Braun v ponuke v oblasti naparovacích žehličiek, máte jasného favorita.

Riešením môže byť aj parný generátor

Okrem top 3 naparovacích žehličiek môžete pri žehlení využívať aj parný generátor. Parné generátory CareStyle prinášajú značnú časovú úsporu kvôli technológii Double Steam a už spomínanej FreeGlide 3D.

Parné generátory sú vybavené aj ďalšími vlastnosťami, napríklad funkciou jednoduchého zaistenia jedným pohybom. Ocenenie si zaslúži i kompaktný dizajn, vďaka ktorému nezaberajú veľa miesta. Disponujú aj vynikajúcimi ergonomickými prednosťami. Aj v tomto prípade sú dostupné v troch modeloch.

Napríklad parný generátor CareStyle 3 zaujme veľkým objemom nádržky a skladnosťou. O maximálnom výkone je zasa najvýkonnejší parný generátor CareStyle 7 Pro, ktorý vyhľadí aj tie najodolnejšie záhyby vďaka parnému rázu až 650g/min. Žehlenie bude odteraz rýchlejšie a jednoduchšie.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here