5 originálnych tipov na darček, ktorým potešíte svoju ženu na narodeniny

0
878

Máte pocit, že vaša milovaná polovička má už celkom všetko a nič nepotrebuje? Potom môže byť vymýšľanie darčeka k narodeninám oriešok. S naším prehľadným sprievodcom to ale hravo zvládnete.

1. Sadrová sada na odlievanie

Chcete svoju ženu držať za ruku na veky? Kúpte jej domácu sadu na výrobu odliatkov. A ako odlievanie funguje? S milovanou sa chytíte za ruky a spojené dlane ponoríte do vedra so špeciálnou zmesou – musíte zostať nehybní po celú hodinu, kým hmota nezaschne. Potom ruky opatrne vyberiete a vzniknutý otvor vylejete sadrou, ktorá je súčasťou balenia. Špeciálnu pružnú zmes potom hravo odlúpnete a odliatok vašich držiacich sa rúk je na svete. Výrobok si môžete napríklad nafarbiť, nalakovať či inak ozdobiť.

2. Darčeková sada do kúpeľa

Vyznáte sa v obľúbenej kozmetike vašej drahej polovičky? Pokiaľ nie, stačí ľahko presliediť jej skrášľovací kútik a urobiť si obrázok o tom, ktorú značku preferuje. Potom sa vrhnite do víru internetu a vyhľadajte tú správnu, očiam aj nosu lahodiacu darčekovú sadu. Takýto set by mal ideálne obsahovať sprchový gél alebo mydlo, penu do kúpeľa, šampón a kondicionér, ale napríklad aj esenciálny olej do kúpeľa a masážnu rukavicu. Príjemný aromatický kúpeľ si najlepšie urobte spoločne.

Tip: Ak má vaša polovička záľubu v skincare, siahnite po darčekovej sade s kvalitnou starostlivosťou o pleť, ktorá obsahuje produkty ako micelárna voda, toner a krém na tvár.

3. Vankúš a podnos do vane

Keď už sme pri relaxačných kúpeľoch, vašej milej by sa mohol hodiť špeciálny vankúš do vane, aby si neotlačil chrbát, a k tomu variabilný bambusový či drevený podnos, ktorý sa položí cez celú šírku a zaprie o okraje. Tento špeciálny stolík má napríklad stojan na knižku alebo tablet, ale aj držiak na pohár s vínom. Nastaviteľná šírka podnosu sedí takmer všetkým typom vaní. Potom už len stačí naliať si dobré víno, zapáliť sviečky a nechať rozmočiť všetky starosti vo vode s voňavou penou.

4. Puget a večera

Snáď každá žena miluje kvety. Zahrňte tú svoju záplavou nádherného kvetu a začnite s tým už týždeň pred narodeninami. Každý deň jej nechajte poslať pugét domov alebo do práce. Medzitým nezabudnite rezervovať stôl vo vašej obľúbenej reštaurácii a k poslednej kytici pridajte pozvánku na narodeninovú večeru. Také romantické gesto si vaša milovaná bude dlho pamätať.

5. Darčekový voucher

A pokiaľ máte obavy, že by ste sa jej netrafili do vkusu, nechajte výber na nej. Najlepšie urobíte, keď zájdete do jej obľúbeného obchodíka a zakúpite darčekový poukaz. Vaša drahá polovička si potom sama zaobstará, čo ju najviac poteší. Môže to byť nová spodná bielizeň (ktorú oceníte aj vy), obľúbená toaletná voda alebo produkty na jej dennú skincare rutinu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here