Zvukové vkladanie tvarov Nástroje

Originálne vkladacie puzzle s tematikou hudobných nástrojov zabaví a poučí už našich najmenších. Potrénuje u nich úchop, jemnú detskú motoriku, koordináciu očí a rúk, audiovizuálne vnímanie, melodickosť, ale aj fantáziu a predstavivosť. Úlohou dieťaťa bude pre každý hudobný nástroj nájsť vhodné miesto na drevenej podložke a vložiť ho doň. Pokiaľ bude jeho voľba správna, ozve sa ... zvuk, ktorý je preň typický a podľa ktorého ho bude vedieť kedykoľvek identifikovať. Materiálové zloženie: drevo Hmotnosť: 0,51 kg Rozmery: 29,5 x 20,5 x 3,4 cm

čítať viac čítať menej

19.90€

Momentálne nedostupné

19.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálne vkladacie puzzle s tematikou hudobných nástrojov zabaví a poučí už našich najmenších. Potrénuje u nich úchop, jemnú detskú motoriku, koordináciu očí a rúk, audiovizuálne vnímanie, melodickosť, ale aj fantáziu a predstavivosť.

Úlohou dieťaťa bude pre každý hudobný nástroj nájsť vhodné miesto na drevenej podložke a vložiť ho doň. Pokiaľ bude jeho voľba správna, ozve sa zvuk, ktorý je preň typický a podľa ktorého ho bude vedieť kedykoľvek identifikovať.

Materiálové zloženie: drevo

Hmotnosť: 0,51 kg

Rozmery: 29,5 x 20,5 x 3,4 cm

SKU 1160069
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 4013594575201
Kód produktu 48 57520
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško