Zrub s nábytkom Sylvanian Families

Lesný domček a nábytok v Chatke pri jazere majú prírodný drevený vzhľad. Strecha slúži ako kĺzačka pre všetky detské figúrky. Uvarte s nimi na kachliach dobré jedlo, usaďte ich k jedálenskému stolu alebo ich nechajte oddychovať v hojdacej sieti. Zažite ešte väčšiu zábavu prepojením s dobrodružným domčekom na strome (predávané ... samostatne). Ideálne na rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu či koordinácie očí a rúk, ale aj vizuálneho a priestorového vnímania, slovnej zásoby, fantázie a predstavivosti.Sada obsahuje: chatu pri jazere, hojdaciu sieť, stôl, 2x stoličky, kachle na drevo, 2x misky, 2x marshallowMateriálové zloženie: plast, gumaRozmery balenia: 29 x 18 x 25 cmVhodné pre deti od 3 rokov. Jednotlivé sady, prvky a prostredia možno ľubovoľne kombinovať. Figúrky nie sú súčasťou balenia.

čítať viac čítať menej

31.90€

Dostupné ihneď

31.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Lesný domček a nábytok v Chatke pri jazere majú prírodný drevený vzhľad. Strecha slúži ako kĺzačka pre všetky detské figúrky. Uvarte s nimi na kachliach dobré jedlo, usaďte ich k jedálenskému stolu alebo ich nechajte oddychovať v hojdacej sieti. Zažite ešte väčšiu zábavu prepojením s dobrodružným domčekom na strome (predávané samostatne). 

Ideálne na rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu či koordinácie očí a rúk, ale aj vizuálneho a priestorového vnímania, slovnej zásoby, fantázie a predstavivosti.

Sada obsahuje: chatu pri jazere, hojdaciu sieť, stôl, 2x stoličky, kachle na drevo, 2x misky, 2x marshallow

Materiálové zloženie: plast, guma

Rozmery balenia: 29 x 18 x 25 cm

Vhodné pre deti od 3 rokov. Jednotlivé sady, prvky a prostredia možno ľubovoľne kombinovať. Figúrky nie sú súčasťou balenia.

SKU 1175659
Značka Sylvanian Families
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5054131054512
Kód produktu 218.5451
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Sylvanian Families
Rodinky Sylvanian Families sú založené na troch princípoch: Príroda, Rodina a Láska. Tieto sú deťom veľmi dobre známe, takže hranice predstavivosti pri hre s hračkami Sylvanian sú neobmedzené. Deti si pri hre rozvíjajú sociálne cítenie a postavenie v rôznych životných rolách. Hračky s postavičkami Sylvanian Families predstavujú dlhú medzinárodnú históriu. Boli vyvinuté v roku 1985 v Japonsku a odtiaľ sa postupne rozšírili cez Veľú Britániu do sveta.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško