Žltý králik Richie Tiny 28cm

Rozkošný plyšový králik Richie je tu, aby sprevádzal vaše bábätko od narodenia až k prvým nesmelým krôčikom. Je jemný, mäkký a príjemný na dotyk, ideálny na hranie i k večernému zaspávaniu.Materiálové zloženie: 100 % polyesterVeľkosť: 28 cmUpozornenie: Možnosť prať v práčke pri teplote max. 30 °C v šetrnom programe, nebieliť, nečistiť ... chemicky, nežehliť a nesušiť v bubnovej sušičke.

čítať viac čítať menej

12.90€

Dostupné ihneď

12.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Rozkošný plyšový králik Richie je tu, aby sprevádzal vaše bábätko od narodenia až k prvým nesmelým krôčikom. Je jemný, mäkký a príjemný na dotyk, ideálny na hranie i k večernému zaspávaniu.

Materiálové zloženie: 100 % polyester

Veľkosť: 28 cm

Upozornenie: Možnosť prať v práčke pri teplote max. 30 °C v šetrnom programe, nebieliť, nečistiť chemicky, nežehliť a nesušiť v bubnovej sušičke.

SKU 1175173
Značka Happy Horse
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 8711811095476
Kód produktu 275.132644
Upozornenia Odstráňte všetky visačky predtým, než dáte hračku dieťaťu.
Happy Horse
Holandská značka Happy Horse má na trhu v rámci plyšových hračiek svoje výsostné postavenie a je už legendou najmä pre svoje farby, tvary, či nezameniteľný štýl. Jej návrhári sa riadia hlavne zmyslom pre humor, no predovšetkým bezpečnostnými normami, a tak ich hračky neobsahujú žiadne toxické látky a sú maximálne bezpečné aj pre tých najmenších. Hračky a spinkáčikovia sú vyrábaní v príjemných a neutrálnych pastelových odtieňoch, sú mäkké, príjemné na dotyk a ideálne na túlenie. Niektoré z nich dokonca hrajú, takže okrem iného podporujú aj sluchové vnímanie detí. Pre plyšákov značky Happy Horse je typická možnosť prať ich v práčke a udržiavať ich tak stále čisté a voňavé.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško