Železničná stanica so zvukom a svetlom

Originálna drevená železničná stanica so zabudovaným svetlom a zvukom, z dielne nemeckej značky Hape, je ideálnym darčeko pre chlapcov, ako i dievčatá.Hra a kontakt s takýmto typom hračky u nich podporí jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, audiovizuálne vnímanie, ale aj fantáziu a predstavivosť.Deti si tu navyše môžu nahrať svoj vlastný osobný pozdrav pre cestujúcich.Obsah balenia: železničná stanica, osvetlenie, automat na lístky a cestovný poriadok.Na bezproblémový chod stanice sú potrebné 2 ks AAA batérií, ktoré však nie sú súčasťou balenia.Rozmery balenia: 36 x 12 x 24 cmOdporúčaný vek: 3 roky a viac

22.24€

Bežná cena 24.99€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

24.99€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Originálna drevená železničná stanica so zabudovaným svetlom a zvukom, z dielne nemeckej značky Hape, je ideálnym darčeko pre chlapcov, ako i dievčatá.

Hra a kontakt s takýmto typom hračky u nich podporí jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, audiovizuálne vnímanie, ale aj fantáziu a predstavivosť.

Deti si tu navyše môžu nahrať svoj vlastný osobný pozdrav pre cestujúcich.

Obsah balenia: železničná stanica, osvetlenie, automat na lístky a cestovný poriadok.

Na bezproblémový chod stanice sú potrebné 2 ks AAA batérií, ktoré však nie sú súčasťou balenia.

Rozmery balenia: 36 x 12 x 24 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478014909
Kód produktu 38.3702
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou