Zeleninová záhrada

Nápaditá sada, ktorá prevedie deti záhradkou, jej plodinami a ich zmenami v priebehu všetkých štyroch ročných období.Súprava zo 100 % recyklovaného kartónu obsahuje 4 záhony, ktoré deti môžu vyplniť viacerými druhmi zeleniny prislúchajúcimi jednotlivým ročným obdobiam. Obrázky zeleniny nájdu na samostatných tvrdých papieroch a ešte pred začiatkom hry si ich ... budú musieť vystrihnúť a vymaľovať. Na obrázkoch deti nájdu znázornené nielen to, čo vidíme rásť na povrchu pôdy, ale aj korene rastlín, vďaka čomu si môžu vytvoriť lepší obraz o tom, ako funguje rast rastlín.Okrem zeleniny a rastlín deti nájdu na obrázkoch aj nástroje, ktoré sa s obrábaním pôdy a pestovaním plodov spájajú. Takáto hra trénuje jemnú motoriku a deti sa vďaka nej učia pomenovať rôzne predmety a plody zo záhradky.

čítať viac čítať menej

14.90€

Dostupné ihneď

14.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Nápaditá sada, ktorá prevedie deti záhradkou, jej plodinami a ich zmenami v priebehu všetkých štyroch ročných období.

Súprava zo 100 % recyklovaného kartónu obsahuje 4 záhony, ktoré deti môžu vyplniť viacerými druhmi zeleniny prislúchajúcimi jednotlivým ročným obdobiam. Obrázky zeleniny nájdu na samostatných tvrdých papieroch a ešte pred začiatkom hry si ich budú musieť vystrihnúť a vymaľovať. Na obrázkoch deti nájdu znázornené nielen to, čo vidíme rásť na povrchu pôdy, ale aj korene rastlín, vďaka čomu si môžu vytvoriť lepší obraz o tom, ako funguje rast rastlín.

Okrem zeleniny a rastlín deti nájdu na obrázkoch aj nástroje, ktoré sa s obrábaním pôdy a pestovaním plodov spájajú. Takáto hra trénuje jemnú motoriku a deti sa vďaka nej učia pomenovať rôzne predmety a plody zo záhradky.

SKU 1175371
Značka Aladine
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 rokov
EAN 3660016603137
Kód produktu 203.60313
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško