Závesný kolotoč vitrážne princezné

Vytvorte si pomocou špeciálnych tekutých farieb a šablón jedinečný závesný kolotoč s pestrofarebnými vitrážnymi princeznami. Táto umelecká sada pre deti obsahuje všetko, čo na to budete potrebovať. Vyfarbite šablóny podľa vlastnej fantázie, nechajte farby zaschnúť a potom ich zaveste na kolotoč a sledujte stovky farebných odleskov, ktoré vrhajú pod dopadajúcimi ... slnečnými lúčmi.  Výtvarné práce u detí pomáhajú rozvíjať fantáziu, kreativitu, ale aj sústredenie, koordináciu pohybov a jemnú motoriku. Výsledné umelecké dielo bude pre deti vkusnou dekoráciou, ale tiež zhmotneným dôkazom ich zručnosti a tvorivosti. Tento set predstavuje výborný darček pre dievčatá, ale aj pre chlapcov, ktorí majú vzťah k umeleckej tvorbe. Rozmery: 30 x 20 x 5 cm

čítať viac čítať menej

17.95€

Bežná cena 18.50€

Dostupné ihneď

18.50€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Vytvorte si pomocou špeciálnych tekutých farieb a šablón jedinečný závesný kolotoč s pestrofarebnými vitrážnymi princeznami. Táto umelecká sada pre deti obsahuje všetko, čo na to budete potrebovať. Vyfarbite šablóny podľa vlastnej fantázie, nechajte farby zaschnúť a potom ich zaveste na kolotoč a sledujte stovky farebných odleskov, ktoré vrhajú pod dopadajúcimi slnečnými lúčmi. 

Výtvarné práce u detí pomáhajú rozvíjať fantáziu, kreativitu, ale aj sústredenie, koordináciu pohybov a jemnú motoriku. Výsledné umelecké dielo bude pre deti vkusnou dekoráciou, ale tiež zhmotneným dôkazom ich zručnosti a tvorivosti. Tento set predstavuje výborný darček pre dievčatá, ale aj pre chlapcov, ktorí majú vzťah k umeleckej tvorbe.

Rozmery: 30 x 20 x 5 cm

SKU 1172939
Značka SentoSphére
Krajina pôvodu Francúzsko
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 3373910024501
Kód produktu 217.2450
Upozornenia Nevhodné pre det do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
SentoSphére
Francúzska parfumérka Véronique Debroise precestovala svet, aby pochopila rozdielne prístupy k zmyslovým pôžitkom. Zistila, že západná spoločnosť senzuálne vnímanie stále viac potláča – a pripravuje sa tým o pôžitky aj cenné skúsenosti. Založila preto SENTOSPHERE a začala vyrábať kreatívne sety, ktoré nás k vrodenej senzualite opäť priblížia. Pri výrobe dbá aj na ekológiu a trvalú udržateľnosť.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško