Závesná hrkálka Myška Merlie

Niet nad zaujímavý a upokojujúci zvuk hrkálky. Hrkálka Myška Merlie známej nemeckej značky Haba je ideálnou voľbou hračky pre bábätká - jej hrkanie prirodzene stimuluje rozvíjajúce sa zmyslové vnemy dieťatka, pestrofarebné pohyblivé časti zase nabádajú k tomu, aby sa do hry zapojila aj jemná motorika. Vďaka závesnému systému môže byť ... navyše hrkálka vždy tam, kde si to želáte. V kočíku, postieľke, ale aj v autosedačke počas ciest. Hrkálka je ošetrená netoxickým náterom a farbami na vodnej báze, preto hra s ňou nepredstavuje pre dieťa žiadne zdravotné riziko. Hračka pre deti od 6 mesiacov. Rozmery: dĺžka  30 cm, šírka 8 cm

čítať viac čítať menej

13.21€

Bežná cena 13.90€

Dostupné ihneď

13.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Niet nad zaujímavý a upokojujúci zvuk hrkálky. Hrkálka Myška Merlie známej nemeckej značky Haba je ideálnou voľbou hračky pre bábätká - jej hrkanie prirodzene stimuluje rozvíjajúce sa zmyslové vnemy dieťatka, pestrofarebné pohyblivé časti zase nabádajú k tomu, aby sa do hry zapojila aj jemná motorika.

Vďaka závesnému systému môže byť navyše hrkálka vždy tam, kde si to želáte. V kočíku, postieľke, ale aj v autosedačke počas ciest.

Hrkálka je ošetrená netoxickým náterom a farbami na vodnej báze, preto hra s ňou nepredstavuje pre dieťa žiadne zdravotné riziko.

Hračka pre deti od 6 mesiacov.

Rozmery: dĺžka  30 cm, šírka 8 cm

SKU 1173665
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 mesiacov
EAN 4010168236315
Kód produktu 36.303877
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško