Závesná hrkálka Chrobáčik Bodo

Pestré farby, hrkajúce, šuštiace aj reflexné prvky, hebké textilné telíčko a milá tvárička so šibalským úsmevom. Z chrobáčika Boda sa poľahky stane najobľúbenejší maznáčik vášho dieťatka.Táto závesná hrkálka pre bábätká predstavuje prvého kamaráta, zábavnú hračku aj prirodzený stimul pre zmyslové vnemy a jemnú motoriku. Hrkálka Chrobáčik Bodo je hračka pre ... deti od 6 mesiacov.Materiál: polyesterRozmer: 26 cmHmotnosť: 120 g

čítať viac čítať menej

22.21€

Bežná cena 22.90€

Momentálne nedostupné

22.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Pestré farby, hrkajúce, šuštiace aj reflexné prvky, hebké textilné telíčko a milá tvárička so šibalským úsmevom. Z chrobáčika Boda sa poľahky stane najobľúbenejší maznáčik vášho dieťatka.

Táto závesná hrkálka pre bábätká predstavuje prvého kamaráta, zábavnú hračku aj prirodzený stimul pre zmyslové vnemy a jemnú motoriku.

Hrkálka Chrobáčik Bodo je hračka pre deti od 6 mesiacov.

Materiál: polyester

Rozmer: 26 cm

Hmotnosť: 120 g

SKU 1160270
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 mesiacov
EAN 4010168216829
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško