Závesná hračka Hríbik

Hračka, ktorá sa jednoducho zavesí nad postieľku, do kočíka alebo na rukoväť autosedačky a zaujme Vaše dieťa tvarom, materiálom a zvukom. Hračka má zabudovaný zvonček.Rozmer: 20 x 7,6 cmMateriál: bukové drevo, kov, polyester

16.39€

Bežná cena 16.90€

Dostupné ihneď

16.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Hračka, ktorá sa jednoducho zavesí nad postieľku, do kočíka alebo na rukoväť autosedačky a zaujme Vaše dieťa tvarom, materiálom a zvukom. Hračka má zabudovaný zvonček.

Rozmer: 20 x 7,6 cm

Materiál: bukové drevo, kov, polyester

SKU 1150874
Značka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 6 mesiacov
EAN 4010168212500
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško