Zatĺkacia mozaika Farma

Roztomilé zvieracie aj ľudské postavičky a farma plná rozkvitnutých kvetov a šťavnatých plodín. Je len na vás, aby ste ich dali dohromady v tejto zábavnej zatĺkacej hre pre deti. Bezpečné zatĺkanie dielikov do špeciálnej podložky hravou formou natrénuje dôležité motorické schopnosti dieťaťa - presnú mušku, správne odhadnutie vlastnej sily, ale aj ... priestorovú predstavivosť a kreativitu. Mozaika, ktorá z hry vzíde, môže poslúžiť ako vlastnoručne vyrobená kulisa pre dobrodružné príbehy malých postavičiek. Hra obsahuje 45 drevených dielikov s hrúbkou 3 mm, klinčeky, kladívko a podložku s rozmermi 22,5 x 22,9 cm.Zatĺkačka Farma je hra pre deti od 3 rokov.

čítať viac čítať menej

29.00€

Bežná cena 29.90€

Dostupné ihneď

29.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Roztomilé zvieracie aj ľudské postavičky a farma plná rozkvitnutých kvetov a šťavnatých plodín. Je len na vás, aby ste ich dali dohromady v tejto zábavnej zatĺkacej hre pre deti.

Bezpečné zatĺkanie dielikov do špeciálnej podložky hravou formou natrénuje dôležité motorické schopnosti dieťaťa - presnú mušku, správne odhadnutie vlastnej sily, ale aj priestorovú predstavivosť a kreativitu. Mozaika, ktorá z hry vzíde, môže poslúžiť ako vlastnoručne vyrobená kulisa pre dobrodružné príbehy malých postavičiek.

Hra obsahuje 45 drevených dielikov s hrúbkou 3 mm, klinčeky, kladívko a podložku s rozmermi 22,5 x 22,9 cm.

Zatĺkačka Farma je hra pre deti od 3 rokov.

SKU 1108119
Značka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4010168023809
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu spôsobiť udusenie.
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško