Zajko na tlačenie zelený

Tento krásny tyrkysový zajačik si svoju mrkvičku drží pevne a určite ju nepustí! Pre neho je to tá najväčšia pochúťka.Zajko je produktom nemeckej značky Hape a je svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodným darčekom tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Naši najmenší ho môžu tlačiť, alebo ťahať, čím si potrénujú ... najmä hrubú motoriku, ako sú rovnováha, koordinácia, či fyzická sila, ale tiež úchop.Materiálové zloženie: drevoRozmery: 16 x 60,5 x 8,5 cmOdporúčaný vek: 1 rok a viac

čítať viac čítať menej

14.09€

Bežná cena 14.99€

Dostupné ihneď

14.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Tento krásny tyrkysový zajačik si svoju mrkvičku drží pevne a určite ju nepustí! Pre neho je to tá najväčšia pochúťka.

Zajko je produktom nemeckej značky Hape a je svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodným darčekom tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Naši najmenší ho môžu tlačiť, alebo ťahať, čím si potrénujú najmä hrubú motoriku, ako sú rovnováha, koordinácia, či fyzická sila, ale tiež úchop.

Materiálové zloženie: drevo

Rozmery: 16 x 60,5 x 8,5 cm

Odporúčaný vek: 1 rok a viac

SKU 1174262
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 6943478025004
Kód produktu 38.0358
Upozornenia Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre prípad potreby. Dekorácie a farby sa môžu líšiť.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško