Zajko Dodos 36cm

Roztomilý zajko Dodos z dielne francúzskej značky Moulin Roty je mäkký, príjemný na dotyk, ideálny na hranie, túlenie i na cesty. Má jemné pastelové farby a osobitý dizajn. Svojím štýlom a prevedením je vhodný tak pre chlapcov, ako i dievčatá.Hra s ním podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, fantáziu a predstavivosť ... pri spoločných hrách i vizuálne vnímanie. Je zábavnou, nadčasovou a maximálne bezpečnou hračkou, ktorá vaše dieťa len tak rýchlo neomrzí.Materiálové zloženie: bavlna, elastan (v prípade potreby prať v práčke  na 30 °C, nesušiť v sušičke)Veľkosť: 36 cmOdporúčaný vek: od narodenia

čítať viac čítať menej

24.43€

Bežná cena 34.90€

Dostupné ihneď

34.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Roztomilý zajko Dodos z dielne francúzskej značky Moulin Roty je mäkký, príjemný na dotyk, ideálny na hranie, túlenie i na cesty. Má jemné pastelové farby a osobitý dizajn. Svojím štýlom a prevedením je vhodný tak pre chlapcov, ako i dievčatá.

Hra s ním podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, fantáziu a predstavivosť pri spoločných hrách i vizuálne vnímanie. Je zábavnou, nadčasovou a maximálne bezpečnou hračkou, ktorá vaše dieťa len tak rýchlo neomrzí.

Materiálové zloženie: bavlna, elastan (v prípade potreby prať v práčke  na 30 °C, nesušiť v sušičke)

Veľkosť: 36 cm

Odporúčaný vek: od narodenia

SKU 1170101
Značka Moulin Roty
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 3575676630211
Upozornenia Držte mimo dosahu ohňa.
Moulin Roty
História značky MOULIN ROTY sa začala písať pred 45 rokmi, keď skupinka nadšencov hľadala miesto pre spoločnú tvorbu a komunitný život. Kúpili starý mlyn, zrekonštruovali ho - a možno práve jeho genius loci je za tým, že sa z firmy stal po celom svete symbol francúzskeho šmrncu a perfekcionizmu. Ich hračky spoznáte podľa chic dizajnu, lahodnej farebnej škály a materiálov, ktorých sa zatúžite dotknúť. Jedinečné hračky francúzskej značky Moulin Roty pre najmenších snúbia zmysel pre krásu s kvalitou. Jemné mojkavé materiály a harmonické farby prináša Moulin Roty na trh už od roku 1972. Partia umelcov - kamarátov začala tvoriť "hračky minulosti pre deti súčasnosti" - hebké a snové textilné bábiky, plyšové zvieratká z krajiny fantázie, krásne melódie na zaspávanie, hryzadlá a hrkálky, mojkacie uteráčiky, alebo klasické plyšáky v originálnom prevedení. Každá kolekcia má svoju roztomilú estetiku. Hračky z dielne Moulin Roty potešia nie len detičky, ale aj tých najnáročnejších rodičov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško