Záchranná loď s helikoptérou

Žiadna záchranná akcia sa nezaobíde bez záchranárskeho člna a vrtuľníka a ich odvážnych posádok! Sada obsahuje všetko, čo budú deti potrebovať v rámci dobrodružnej hry na záchranárov - loď a helikoptéru, ktorá môže bezpečne pristáť na jej palube, ako aj nebojácneho Kapitána Ducka a Pilota Beara. Výborné hračky do vane ... pre chlapcov aj pre dievčatá od 2 rokov. Hračky americkej značky Green Toys sú vyrobené zo stopercentne recyklovateľných plastov, neobsahujú BPA, PVC, ftaláty ani iné škodlivé látky. Vhodné aj na umývanie v umývačke riadu. Hmotnosť: 48,5 g Rozmery: 29,8 x 15,2 x 17,8 cm 

čítať viac čítať menej

47.90€

Dostupné ihneď

47.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Žiadna záchranná akcia sa nezaobíde bez záchranárskeho člna a vrtuľníka a ich odvážnych posádok! Sada obsahuje všetko, čo budú deti potrebovať v rámci dobrodružnej hry na záchranárov - loď a helikoptéru, ktorá môže bezpečne pristáť na jej palube, ako aj nebojácneho Kapitána Ducka a Pilota Beara. Výborné hračky do vane pre chlapcov aj pre dievčatá od 2 rokov.

Hračky americkej značky Green Toys sú vyrobené zo stopercentne recyklovateľných plastov, neobsahujú BPA, PVC, ftaláty ani iné škodlivé látky. Vhodné aj na umývanie v umývačke riadu.

Hmotnosť: 48,5 g

Rozmery: 29,8 x 15,2 x 17,8 cm 

SKU 1162546
Značka Green Toys
Krajina pôvodu USA
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 816409011550
Green Toys
Nechali by ste svoje deti hrať sa s odpadkami? S tými, ktoré v GREEN TOYS menia na autíčka, loďky či čajové sety pre bábiky určite áno. Recyklovali už vyše 50 miliónov fliaš od mlieka a 100% ekologické sú aj ich obaly, vrátane potlače. Hračky aj ich komponenty sa vyrábajú priamo v USA – zakladatelia firmy totiž chcú osobne kontrolovať ich kvalitu a nezávadnosť.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško