Doprava zadarmo pre registrovaných: kód TOYE19D

Žabka na nastrkovanie

Klasická nastrkovacia sada v podobe roztomilej žabky, tentokrát z dielne značky Hape, je svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodná tak pre chlapcov, ako i dievčatá.Dokáže u vašich najmenších podporiť rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka, trpezlivosti, sústredenosti, hmatového i audiovizuálneho vnímania a v neposlednom rade aj kreatívne a logické myslenie. Základňa je pohyblivá, vďaka čomu sa žabka hravo kolíše zo strany na stranu a s každým ďalším pridaným kúskom vydáva zaujímavé zvuky. Deti sa vďaka nej môžu oboznamovať i s farbami, tvarmi či veľkosťami.Materiálové zloženie: drevo a bezpečný plastRozmery: 12 x 12 x 18,6 cmOdporúčaný vek: 1 rok a viac

8.89€

Bežná cena 9.99€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

8.89€

Bežná cena 9.99€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Klasická nastrkovacia sada v podobe roztomilej žabky, tentokrát z dielne značky Hape, je svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodná tak pre chlapcov, ako i dievčatá.

Dokáže u vašich najmenších podporiť rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka, trpezlivosti, sústredenosti, hmatového i audiovizuálneho vnímania a v neposlednom rade aj kreatívne a logické myslenie. Základňa je pohyblivá, vďaka čomu sa žabka hravo kolíše zo strany na stranu a s každým ďalším pridaným kúskom vydáva zaujímavé zvuky. Deti sa vďaka nej môžu oboznamovať i s farbami, tvarmi či veľkosťami.

Materiálové zloženie: drevo a bezpečný plast

Rozmery: 12 x 12 x 18,6 cm

Odporúčaný vek: 1 rok a viac

Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 6943478024953
Kód produktu 38.0457
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou