Žabka na nastokávanie

Drevená žabka na nastokávanie, v hravom dizajne značky Haba, je ideálna pre najmenších - tak chlapcov, ako i dievčatká!Hra s ňou pomáha u detí rozvíjať jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, fantáziu a predstavivosť, sústredenosť, ale aj vnímanie farieb, tvarov a veľkostí.Balenie obsahuje drevený základ s kolíkom na nastokávanie jednotlivých ... krúžkov, z ktorých každý má inú farbu a veľkosť a hlavičku žabky.Materiálové zloženie: drevoRozmery: 14,5 x 6,5 x 6,5 cmOdporúčaný vek: 1 rok a viac

čítať viac čítať menej

16.39€

Bežná cena 16.90€

Dostupné ihneď

16.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Drevená žabka na nastokávanie, v hravom dizajne značky Haba, je ideálna pre najmenších - tak chlapcov, ako i dievčatká!

Hra s ňou pomáha u detí rozvíjať jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, fantáziu a predstavivosť, sústredenosť, ale aj vnímanie farieb, tvarov a veľkostí.

Balenie obsahuje drevený základ s kolíkom na nastokávanie jednotlivých krúžkov, z ktorých každý má inú farbu a veľkosť a hlavičku žabky.

Materiálové zloženie: drevo

Rozmery: 14,5 x 6,5 x 6,5 cm

Odporúčaný vek: 1 rok a viac

SKU 1170118
Značka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 4010168227443
Kód produktu 36.302915
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško