Zábavný hrací domček pri mori Sylvanian Families

Zábavný hrací domček pri mori Sylvanian. Krásny domček pre zvieratká sa bude hodiť k ďalším hračkám od Sylvanian. Skvelá zábava pre deti. Táto hračka obsahuje 2 bazény, skokanský mostík, hojdačku, 2 izby, jaskyňu, rybičky a šnorchlovaciu výbavu. Postavičky nie sú súčasťou balenia. Ideálny darček pre deti od 3 rokov.Rozmery: 38 ... x 33 x 21 cm

čítať viac čítať menej

41.90€

Dostupné ihneď

41.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Zábavný hrací domček pri mori Sylvanian. Krásny domček pre zvieratká sa bude hodiť k ďalším hračkám od Sylvanian. Skvelá zábava pre deti.

Táto hračka obsahuje 2 bazény, skokanský mostík, hojdačku, 2 izby, jaskyňu, rybičky a šnorchlovaciu výbavu. Postavičky nie sú súčasťou balenia.

Ideálny darček pre deti od 3 rokov.

Rozmery: 38 x 33 x 21 cm

SKU 1162048
Značka Sylvanian Families
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5054131052297
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Sylvanian Families
Rodinky Sylvanian Families sú založené na troch princípoch: Príroda, Rodina a Láska. Tieto sú deťom veľmi dobre známe, takže hranice predstavivosti pri hre s hračkami Sylvanian sú neobmedzené. Deti si pri hre rozvíjajú sociálne cítenie a postavenie v rôznych životných rolách. Hračky s postavičkami Sylvanian Families predstavujú dlhú medzinárodnú históriu. Boli vyvinuté v roku 1985 v Japonsku a odtiaľ sa postupne rozšírili cez Veľú Britániu do sveta.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško