Zábavné kľúče Tomato

Všetky malé deti milujú kľúče - a teraz môžu mať svoje vlastné. Kľúčenka s kľúčmi vo výraznej červenej farbe im pomôže naštartovať motor, zapnúť medvedíka či odpáliť párty. Sú to oich kľúče, môžu si s nimi robiť čokoľvek. Po stlačení farebných gombíkov sa ozvú zábavné zvuky alebo zasvieti svetielko. Kľúče ... sú vyrobené z nerezovej ocele čím pripomínajú chladivý pocit z ozajstných kľúčov. A oproti tým dospeláckym majú ďalšiu výhodu - sú vhodné i na hryzenie.Súčasťou balenia sú 3 x AAA batérie, vaše kľúče sú tak ihneď pripravené na použitie.Vhodné pre deti od 3 mesiacov.

čítať viac čítať menej

19.30€

Bežná cena 19.90€

Momentálne nedostupné

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Všetky malé deti milujú kľúče - a teraz môžu mať svoje vlastné. Kľúčenka s kľúčmi vo výraznej červenej farbe im pomôže naštartovať motor, zapnúť medvedíka či odpáliť párty. Sú to oich kľúče, môžu si s nimi robiť čokoľvek. Po stlačení farebných gombíkov sa ozvú zábavné zvuky alebo zasvieti svetielko. Kľúče sú vyrobené z nerezovej ocele čím pripomínajú chladivý pocit z ozajstných kľúčov. A oproti tým dospeláckym majú ďalšiu výhodu - sú vhodné i na hryzenie.

Súčasťou balenia sú 3 x AAA batérie, vaše kľúče sú tak ihneď pripravené na použitie.

Vhodné pre deti od 3 mesiacov.

SKU 1171670
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 062243330894
Kód produktu 195.1204
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou