Xylofón

Prvé kroky do sveta hudby môžu byť ľahšie aj vďaka farebnému xylofónu s paličkami! Ten deťom prinesie veľa radosti a zábavy, potrénuje ich jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale hlavne stimuluje ich audiovizuálne vnímanie.Materiálové zloženie: drevo, kovVeľkosť: 38 cmRozmery balenia: cca 25 x 8 x 3 cmHmotnosť: ... 0,68 kg

čítať viac čítať menej

17.93€

Bežná cena 23.90€

Momentálne nedostupné

23.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Prvé kroky do sveta hudby môžu byť ľahšie aj vďaka farebnému xylofónu s paličkami! Ten deťom prinesie veľa radosti a zábavy, potrénuje ich jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale hlavne stimuluje ich audiovizuálne vnímanie.

Materiálové zloženie: drevo, kov

Veľkosť: 38 cm

Rozmery balenia: cca 25 x 8 x 3 cm

Hmotnosť: 0,68 kg

SKU 1175606
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594619073
Kód produktu 48.61907
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško