Medvedík Bare Wood

Poskladajte medvedíka a vymaľujte ho podľa predlohy, alebo zapojte vlastnú fantáziu. Na pohľad jednoduchý avšak rozkošný medvedík, z dielne izraelskej značky Kipod, je vyrobený z kvalitného borovicového dreva a vďaka pohyblivým kĺbikom dokáže sedieť, stáť, ležať aj plaziť sa po štyroch. Nepopísané holé drevo poskytuje deťom možnosť vytvoriť si priateľa, ... akého si sami predstavujú a želajú. Grizly, panda, farebný medvedík alebo iné prevedenie? Na tom nezáleží. Dovoľte deťom naplno sa vložiť do tejto kreatívnej aktivity, pomocou ktorej rozvíjajú svoju predstavivosť. Zabalené v praktickom papierovom "kufríku" ideálnemu na prenos, súčasťou ktorého je aj sada farieb a štetce na maľovanie.Materiálové zloženie: borovicové drevoRozmery: 26 x 15 x 15 cmOdporúčaný vek: 4 roky a viac

čítať viac čítať menej

39.90€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Poskladajte medvedíka a vymaľujte ho podľa predlohy, alebo zapojte vlastnú fantáziu. Na pohľad jednoduchý avšak rozkošný medvedík, z dielne izraelskej značky Kipod, je vyrobený z kvalitného borovicového dreva a vďaka pohyblivým kĺbikom dokáže sedieť, stáť, ležať aj plaziť sa po štyroch.

Nepopísané holé drevo poskytuje deťom možnosť vytvoriť si priateľa, akého si sami predstavujú a želajú. Grizly, panda, farebný medvedík alebo iné prevedenie? Na tom nezáleží. Dovoľte deťom naplno sa vložiť do tejto kreatívnej aktivity, pomocou ktorej rozvíjajú svoju predstavivosť.

Zabalené v praktickom papierovom "kufríku" ideálnemu na prenos, súčasťou ktorého je aj sada farieb a štetce na maľovanie.

Materiálové zloženie: borovicové drevo

Rozmery: 26 x 15 x 15 cm

Odporúčaný vek: 4 roky a viac

SKU 1174909
Značka Kipod
Krajina pôvodu Izrael
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 7290017248035
Kód produktu 733.KB100
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, v prípade prehltnutia riziko udusenia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou