Medvedík Bare Wood

Poskladajte medvedíka a vymaľujte ho podľa predlohy, alebo zapojte vlastnú fantáziu. Na pohľad jednoduchý avšak rozkošný medvedík, z dielne izraelskej značky Kipod, je vyrobený z kvalitného borovicového dreva a vďaka pohyblivým kĺbikom dokáže sedieť, stáť, ležať aj plaziť sa po štyroch. Nepopísané holé drevo poskytuje deťom možnosť vytvoriť si priateľa, ... akého si sami predstavujú a želajú. Grizly, panda, farebný medvedík alebo iné prevedenie? Na tom nezáleží. Dovoľte deťom naplno sa vložiť do tejto kreatívnej aktivity, pomocou ktorej rozvíjajú svoju predstavivosť. Zabalené v praktickom papierovom "kufríku" ideálnemu na prenos, súčasťou ktorého je aj sada farieb a štetce na maľovanie.Materiálové zloženie: borovicové drevoRozmery: 26 x 15 x 15 cmOdporúčaný vek: 4 roky a viac

čítať viac čítať menej

39.90€

Dostupné ihneď

39.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Poskladajte medvedíka a vymaľujte ho podľa predlohy, alebo zapojte vlastnú fantáziu. Na pohľad jednoduchý avšak rozkošný medvedík, z dielne izraelskej značky Kipod, je vyrobený z kvalitného borovicového dreva a vďaka pohyblivým kĺbikom dokáže sedieť, stáť, ležať aj plaziť sa po štyroch.

Nepopísané holé drevo poskytuje deťom možnosť vytvoriť si priateľa, akého si sami predstavujú a želajú. Grizly, panda, farebný medvedík alebo iné prevedenie? Na tom nezáleží. Dovoľte deťom naplno sa vložiť do tejto kreatívnej aktivity, pomocou ktorej rozvíjajú svoju predstavivosť.

Zabalené v praktickom papierovom "kufríku" ideálnemu na prenos, súčasťou ktorého je aj sada farieb a štetce na maľovanie.

Materiálové zloženie: borovicové drevo

Rozmery: 26 x 15 x 15 cm

Odporúčaný vek: 4 roky a viac

SKU 1174909
Značka Kipod
Krajina pôvodu Izrael
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 7290017248035
Kód produktu 733.KB100
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, v prípade prehltnutia riziko udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško