Vyškrabávací notes

Originálny zápisník so 150 stieracími kartičkami je ideálny na písanie, kreslenie či poznámky.Vrchnú čiernu farbu zotrieš pomocou priloženého dreveného pera, no tvoj výtvor bude vo výsledku vyzerať tak, ako by si použil pestrú paletu farebných pier. Zápisník je výborný na tréning jemnej detskej motoriky, či koordinácie pohybov očí a rúk, ... ale aj sústredenosti, vizuálneho vnímania a predstavivosti.Rozmery balenia: 8,90 x 8,90 x 5,10 cm

čítať viac čítať menej

6.69€

Bežná cena 6.90€

Dostupné na predajni

6.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Originálny zápisník so 150 stieracími kartičkami je ideálny na písanie, kreslenie či poznámky.

Vrchnú čiernu farbu zotrieš pomocou priloženého dreveného pera, no tvoj výtvor bude vo výsledku vyzerať tak, ako by si použil pestrú paletu farebných pier.

Zápisník je výborný na tréning jemnej detskej motoriky, či koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj sústredenosti, vizuálneho vnímania a predstavivosti.

Rozmery balenia: 8,90 x 8,90 x 5,10 cm

SKU 1175278
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 3700802102946
Kód produktu 253.NB001
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Používajte pod dohľadom dospelej osoby. Obsahuje ostré predmety. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť.
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško