Doprava zadarmo pre registrovaných: kód TOYE19D

Vyšívanie Usmiaty lev

Obľubuje vaša ratolesť vyšívanie či iné ručné práce? Tak v tom prípade je táto vyšívacia sada "usmiaty Lev" určená práve pre ňu! Súprava obsahuje niekoľko filcových častí, ktoré treba priložiť na textilný základ a prišiť ich, ďalej farebnú vlnu, 2 ks ihiel a čierne korálky.Zloženie: Drevo, textil, filcOdporúčaný vek: 14 rokov a viacRozmery: 61 x 61 x 2,3 cm

8.89€

Bežná cena 9.99€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

8.89€

Bežná cena 9.99€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Obľubuje vaša ratolesť vyšívanie či iné ručné práce? Tak v tom prípade je táto vyšívacia sada "usmiaty Lev" určená práve pre ňu! Súprava obsahuje niekoľko filcových častí, ktoré treba priložiť na textilný základ a prišiť ich, ďalej farebnú vlnu, 2 ks ihiel a čierne korálky.

Zloženie: Drevo, textil, filc

Odporúčaný vek: 14 rokov a viac

Rozmery: 61 x 61 x 2,3 cm

Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 6943478011359
Kód produktu 38.5103
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, šnúry, nebezpečenstvo udusenia, uškrtenia.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou