Vysielačky pre deti s nabíjačkou

Túžia vaše ratolesti po detských vysielačkách, ktoré by zároveň spĺňali kritéria vysielačiek pre dospelých? Ak áno, tak neváhajte a zakúpte im tzv. "Walkie Talkie" vysielačky značky Buki, ktoré disponujú presne takýmito vlastnosťami.  Ich hlavnou výhodou je reálny dosah na otvorenom priestranstve, a to až do vzdialenosti 4 km a hneď ... niekoľko rôznych funkcií pre lepšie fungovanie. Využiť ich môžete napríklad na prechádzke v prírode, no oceníte ich aj doma, v prípade rýchlej potreby spojenia z jednej miestnosti do druhej.  Deti sa s nimi zabavia, rodičia zasa ocenia ich praktické využitie.  Vysielačky disponujú viacerými vlastnosťami: vysielacia frekvencia 446 MHz, dosah až 4 km (na voľnom priestranstve a bez rušivých faktorov), 8 kanálov + 120 sub-kanálov, možnosť nastaviť filter proti rušeniu, displej s podsvietením, možnosť nastaviť hlasitosť a pripojenie slúchadiel s mikrofónom, háčik na zavesenie vysielačky na opasok alebo vrecko, originálne dobíjacie batérie, VOX, dual-kanál, zmena volacieho tónu, zámok klávesnice a ďalšie. Sada obsahuje: 2x vysielačku, 2x dobíjacie batérie, nabíjací adaptér, ktorý dokáže nabiť obe vysielačky súčasne, návod na použitie. Odporúčaný vek: 8 rokov a viac.

čítať viac čítať menej

47.43€

Bežná cena 48.90€

Dostupné ihneď

48.90€

Rezervujte v 10 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Túžia vaše ratolesti po detských vysielačkách, ktoré by zároveň spĺňali kritéria vysielačiek pre dospelých? Ak áno, tak neváhajte a zakúpte im tzv. "Walkie Talkie" vysielačky značky Buki, ktoré disponujú presne takýmito vlastnosťami. 

Ich hlavnou výhodou je reálny dosah na otvorenom priestranstve, a to až do vzdialenosti 4 km a hneď niekoľko rôznych funkcií pre lepšie fungovanie. Využiť ich môžete napríklad na prechádzke v prírode, no oceníte ich aj doma, v prípade rýchlej potreby spojenia z jednej miestnosti do druhej. 

Deti sa s nimi zabavia, rodičia zasa ocenia ich praktické využitie. 

Vysielačky disponujú viacerými vlastnosťami: vysielacia frekvencia 446 MHz, dosah až 4 km (na voľnom priestranstve a bez rušivých faktorov), 8 kanálov + 120 sub-kanálov, možnosť nastaviť filter proti rušeniu, displej s podsvietením, možnosť nastaviť hlasitosť a pripojenie slúchadiel s mikrofónom, háčik na zavesenie vysielačky na opasok alebo vrecko, originálne dobíjacie batérie, VOX, dual-kanál, zmena volacieho tónu, zámok klávesnice a ďalšie.

Sada obsahuje: 2x vysielačku, 2x dobíjacie batérie, nabíjací adaptér, ktorý dokáže nabiť obe vysielačky súčasne, návod na použitie.

Odporúčaný vek: 8 rokov a viac.

SKU 1172875
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802102199
Kód produktu 253.TW02
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť. Lítiové batérie ( (3,7V/600mAh) sú súčasťou balenia.
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško