Vyrob si Veterný myn

Vytvoriť tieto 3 kusy veterných mlynov je hračka a všetko potrebné na ich realizáciu nájdete v balení. Pri ich výrobe deti rozvíjajú nielen zručnosť, ale i kreativitu. Tieto dvojtónové veterné mlyny vaše ratolesti okúzlia a u vás roztočia farebné spomienky na detstvo. Fúknite do vrtuľky alebo ju vystavte nezbednému vetru a ... radosť z hotového výrobku nenechá na seba dlho čakať. Podarujte túto skvelú nestarnúcu vecičku nielen malkáčom. Ako farebná kvetina sa bude vynímať vo vašej záhradke alebo na balkóne. Vhodné pre deti od 5 rokov. Obsah balenia: 6 prerezaných perforovaných papierov, 3 tyče s koncovkami a rotačným systémom, 1 návod Rozmery balenia: 21 x 28 x 2 cm

čítať viac čítať menej

11.54€

Bežná cena 11.90€

Dostupné ihneď

11.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Vytvoriť tieto 3 kusy veterných mlynov je hračka a všetko potrebné na ich realizáciu nájdete v balení. Pri ich výrobe deti rozvíjajú nielen zručnosť, ale i kreativitu.

Tieto dvojtónové veterné mlyny vaše ratolesti okúzlia a u vás roztočia farebné spomienky na detstvo. Fúknite do vrtuľky alebo ju vystavte nezbednému vetru a radosť z hotového výrobku nenechá na seba dlho čakať.

Podarujte túto skvelú nestarnúcu vecičku nielen malkáčom. Ako farebná kvetina sa bude vynímať vo vašej záhradke alebo na balkóne.

Vhodné pre deti od 5 rokov.

Obsah balenia: 6 prerezaných perforovaných papierov, 3 tyče s koncovkami a rotačným systémom, 1 návod

Rozmery balenia: 21 x 28 x 2 cm

SKU 1160282
Značka SentoSphére
Krajina pôvodu Francúzsko
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 3373910020404
Kód produktu 217 2040
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
SentoSphére
Francúzska parfumérka Véronique Debroise precestovala svet, aby pochopila rozdielne prístupy k zmyslovým pôžitkom. Zistila, že západná spoločnosť senzuálne vnímanie stále viac potláča – a pripravuje sa tým o pôžitky aj cenné skúsenosti. Založila preto SENTOSPHERE a začala vyrábať kreatívne sety, ktoré nás k vrodenej senzualite opäť priblížia. Pri výrobe dbá aj na ekológiu a trvalú udržateľnosť.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško