Vyrob si trblietavý sliz

Na výrobu jedinečnej, trblietavej elastickej hmoty toho stačí prekvapivo málo - chce to len zopár kozmetických ingrediencií a vodu a zvládnete to doma hravo aj vy! Vyrobte si 8 jemne aromatizovaných a hebučkých slizov. Vyberte si z krásnych farebných odtieňov. Alebo premeňte sliz na "tekuté zlato" pomocou perleťového roztoku. Kreatívna ... DIY sada na výrobu slizu baví dvojnásobne: najprv pri originálnych experimentoch a výrobe, potom v podobe výsledného vlastnoručného produktu. Sliz môžete uchovávať v špeciálnych priehľadných boxoch, kde bude stále sviežy a vlhký. Môžete ho tiež ozdobiť trblietkami pre ešte efektnejší vzhľad. Ideálny darček pre kreatívne dievčatá aj chlapcov od 8 rokov.Obsah balenia:    1 nádobka slizového prášku    5 aromatizovaných farbív, ktoré možno zmiešať a vytvoriť tak až 8 odtieňov fluorescenčného slizu    5 malých nádobiek na uskladnenie slizu    2 parfémy    1 plát trblietiek    5 pipiet    1 malá lyžička    1 miešadlo    1 špachtľa    1 inštrukcie

čítať viac čítať menej

29.00€

Bežná cena 29.90€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Na výrobu jedinečnej, trblietavej elastickej hmoty toho stačí prekvapivo málo - chce to len zopár kozmetických ingrediencií a vodu a zvládnete to doma hravo aj vy! Vyrobte si 8 jemne aromatizovaných a hebučkých slizov. Vyberte si z krásnych farebných odtieňov. Alebo premeňte sliz na "tekuté zlato" pomocou perleťového roztoku.

Kreatívna DIY sada na výrobu slizu baví dvojnásobne: najprv pri originálnych experimentoch a výrobe, potom v podobe výsledného vlastnoručného produktu. Sliz môžete uchovávať v špeciálnych priehľadných boxoch, kde bude stále sviežy a vlhký. Môžete ho tiež ozdobiť trblietkami pre ešte efektnejší vzhľad.

Ideálny darček pre kreatívne dievčatá aj chlapcov od 8 rokov.

Obsah balenia:

    1 nádobka slizového prášku
    5 aromatizovaných farbív, ktoré možno zmiešať a vytvoriť tak až 8 odtieňov fluorescenčného slizu
   5 malých nádobiek na uskladnenie slizu
    2 parfémy
    1 plát trblietiek
    5 pipiet
    1 malá lyžička
    1 miešadlo
    1 špachtľa
    1 inštrukcie

SKU 1172935
Značka SentoSphére
Krajina pôvodu Francúzsko
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3373910001465
Kód produktu 217.146
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Používať pod dohľadom dospelého. Pred použitím prečítajte návod, odložte ho. Pri výrobe držte mimo dosah malých detí a zvierat. Skladujte mimo dosah detí do 8 rokov.
SentoSphére
Francúzska parfumérka Véronique Debroise precestovala svet, aby pochopila rozdielne prístupy k zmyslovým pôžitkom. Zistila, že západná spoločnosť senzuálne vnímanie stále viac potláča – a pripravuje sa tým o pôžitky aj cenné skúsenosti. Založila preto SENTOSPHERE a začala vyrábať kreatívne sety, ktoré nás k vrodenej senzualite opäť priblížia. Pri výrobe dbá aj na ekológiu a trvalú udržateľnosť.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou