Vyrob si trblietavý náramok

Vlastnoručná tvorba bižutérie ešte nikdy nebola jednoduchšia - a zábavnejšia! Kreatívny set pre dievčatá prináša možnosť hravej výroby vlastných náramkov. Set obsahuje ohybné priehľadné rúrky a bohatý výber pestrofarebných perličiek, flitrov a ozdobičiek, ktorými možno náramky dotvoriť. Bižutéria z vlastnej výroby nie je len pýchou každej malej šikovnice, ale aj ... skvelým darčekom pre jej kamarátky či príbuzné.  Hand-made tvorba a výtvarné práce u detí prebúdzajú kreativitu, posilňujú ich motorické schopnosti a umožňujú im vytvoriť niečo, na čo môžu byť právom hrdé. Set je vhodný pre deti od 8 rokov. Rozmery: 20 x 5 x 28 cm

čítať viac čítať menej

11.54€

Bežná cena 11.90€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Vlastnoručná tvorba bižutérie ešte nikdy nebola jednoduchšia - a zábavnejšia! Kreatívny set pre dievčatá prináša možnosť hravej výroby vlastných náramkov. Set obsahuje ohybné priehľadné rúrky a bohatý výber pestrofarebných perličiek, flitrov a ozdobičiek, ktorými možno náramky dotvoriť. Bižutéria z vlastnej výroby nie je len pýchou každej malej šikovnice, ale aj skvelým darčekom pre jej kamarátky či príbuzné. 

Hand-made tvorba a výtvarné práce u detí prebúdzajú kreativitu, posilňujú ich motorické schopnosti a umožňujú im vytvoriť niečo, na čo môžu byť právom hrdé.

Set je vhodný pre deti od 8 rokov.

Rozmery: 20 x 5 x 28 cm

SKU 1171934
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802101390
Kód produktu 253.BE105
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť.
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou