Vyrob si trblietavé tetovačky

Originálna kreatívna sada pre deti so záľubou v tvorení.Obsahom sady je niekoľko romantických tetovačiek, 4 fľaštičky s farebnými trblietavými práškami a drobné ozdoby na ešte výraznejší konečný efekt. Súčasťou je aj ilustrovaný návod na používanie.Zoľte si motív, ktorý sa vám páči, z jeho povrchu odstráňte ochrannú fóliu, tetovačku dozdobte štrasovými ... kamienkami a poprášte ju trblitkami. Prebytočné trblietky zosypte na papier a tetovačku si nalepte na pokožku. Technika je ideálna na tréning manuálnej zručnosti, jemnej detskej motoriky a koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj estetického cítenia, zmyslu pre detail, sústredenosti, trpezlivosti či predstavivosti.Rozmery balenia: 15 x 4 x 24 cm

čítať viac čítať menej

11.66€

Bežná cena 11.90€

Dostupné ihneď

11.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálna kreatívna sada pre deti so záľubou v tvorení.

Obsahom sady je niekoľko romantických tetovačiek, 4 fľaštičky s farebnými trblietavými práškami a drobné ozdoby na ešte výraznejší konečný efekt. Súčasťou je aj ilustrovaný návod na používanie.

Zoľte si motív, ktorý sa vám páči, z jeho povrchu odstráňte ochrannú fóliu, tetovačku dozdobte štrasovými kamienkami a poprášte ju trblitkami. Prebytočné trblietky zosypte na papier a tetovačku si nalepte na pokožku. Technika je ideálna na tréning manuálnej zručnosti, jemnej detskej motoriky a koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj estetického cítenia, zmyslu pre detail, sústredenosti, trpezlivosti či predstavivosti.

Rozmery balenia: 15 x 4 x 24 cm

SKU 1175274
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802101857
Kód produktu 253.BE205
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť.
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško