Vyrob si Super Sliz - malá kreatívna sada

Použite svoju predstavivosť na výrobu dokonalého slizu. Je elastický, ťahavý a vďaka svojej konzistencii zaručuje dokonalú zábavu. Vyzerá, akoby chcel pretiecť cez prsty, ale namiesto toho sa naťahuje. Keď ho stlačíte, uteká do všetkých strán a potom sa opäť vráti k svojmu tvaru S malou kreatívnou sadou bude výroba takéhoto slizu ... hračkou. Zmiešajte aktivátor s lepidlom, spolu dokážu robiť zázraky! Pridajte trblietavý prášok a super sliz je na svete. Hrou so slizom deti precvičujú kreativitu a jemnú motoriku. Sada na výrobu slizu obsahuje: 100 ml lepidla, 100ml aktivátora, misu na zmiešavanie, 1 trblietavý prášky, špachtľu na miešanie a návod. Sada na výrobu slizu je zdravotne nezávadné a má bezbečnostný certifikát.

čítať viac čítať menej

10.90€

Momentálne nedostupné

10.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Použite svoju predstavivosť na výrobu dokonalého slizu. Je elastický, ťahavý a vďaka svojej konzistencii zaručuje dokonalú zábavu. Vyzerá, akoby chcel pretiecť cez prsty, ale namiesto toho sa naťahuje. Keď ho stlačíte, uteká do všetkých strán a potom sa opäť vráti k svojmu tvaru

S malou kreatívnou sadou bude výroba takéhoto slizu hračkou. Zmiešajte aktivátor s lepidlom, spolu dokážu robiť zázraky! Pridajte trblietavý prášok a super sliz je na svete.

Hrou so slizom deti precvičujú kreativitu a jemnú motoriku.

Sada na výrobu slizu obsahuje:
100 ml lepidla, 100ml aktivátora, misu na zmiešavanie, 1 trblietavý prášky, špachtľu na miešanie a návod.

Sada na výrobu slizu je zdravotne nezávadné a má bezbečnostný certifikát.

Značka Tuban
Krajina pôvodu Poľsko
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 5901087031060
Kód produktu 280.TU3106
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Tuban
Tuban je svetovým špecialistom na mydlové bubliny a slizy. Vyrába sa v EÚ v súlade s normou PN EN71, čo je bezpečnostná norma pre detské hračky.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou