Vyrob si Super Sliz - malá kreatívna sada

Použite svoju predstavivosť na výrobu dokonalého slizu. Je elastický, ťahavý a vďaka svojej konzistencii zaručuje dokonalú zábavu. Vyzerá, akoby chcel pretiecť cez prsty, ale namiesto toho sa naťahuje. Keď ho stlačíte, uteká do všetkých strán a potom sa opäť vráti k svojmu tvaruS malou kreatívnou sadou bude výroba takéhoto slizu hračkou. ... Zmiešajte aktivátor s lepidlom, spolu dokážu robiť zázraky! Pridajte trblietavý prášok a super sliz je na svete.Hrou so slizom deti precvičujú kreativitu a jemnú motoriku.Sada na výrobu slizu obsahuje: 100 ml lepidla, 100ml aktivátora, misu na zmiešavanie, 1 trblietavý prášky, špachtľu na miešanie a návod. Sada na výrobu slizu je zdravotne nezávadné a má bezbečnostný certifikát.

čítať viac čítať menej

10.90€

Momentálne nedostupné

10.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Použite svoju predstavivosť na výrobu dokonalého slizu. Je elastický, ťahavý a vďaka svojej konzistencii zaručuje dokonalú zábavu. Vyzerá, akoby chcel pretiecť cez prsty, ale namiesto toho sa naťahuje. Keď ho stlačíte, uteká do všetkých strán a potom sa opäť vráti k svojmu tvaru

S malou kreatívnou sadou bude výroba takéhoto slizu hračkou. Zmiešajte aktivátor s lepidlom, spolu dokážu robiť zázraky! Pridajte trblietavý prášok a super sliz je na svete.

Hrou so slizom deti precvičujú kreativitu a jemnú motoriku.

Sada na výrobu slizu obsahuje: 100 ml lepidla, 100ml aktivátora, misu na zmiešavanie, 1 trblietavý prášky, špachtľu na miešanie a návod.

Sada na výrobu slizu je zdravotne nezávadné a má bezbečnostný certifikát.

SKU 1174282
Značka Tuban
Krajina pôvodu Poľsko
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 5901087031060
Kód produktu 280.TU3106
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Tuban
Tuban je svetovým špecialistom na mydlové bubliny a slizy. Vyrába sa v EÚ v súlade s normou PN EN71, čo je bezpečnostná norma pre detské hračky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško