Vyrob si šperky z pierok

Originálna kreatívna sada pre deti so záľubou v ručných prácach a tvorení.Obsahom sady sú rôznofarebné pierka, zlatá farba, plochý štetec, trblietky, lepidlo a niekoľko rozličných druhov zlatých a strieborných komponentov k výrobe bižutérie. Vytvoriť si z nich môžete až 6 štýlových šperkov.Technika je ideálna na tréning manuálnej zručnosti, jemnej detskej ... motoriky a koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj estetického cítenia, zmyslu pre detail, sústredenosti, trpezlivosti či predstavivosti.Rozmery balenia: 20 x 5 x 28 cm

čítať viac čítať menej

11.54€

Bežná cena 11.90€

Dostupné ihneď

11.90€

Rezervujte v 9 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Originálna kreatívna sada pre deti so záľubou v ručných prácach a tvorení.

Obsahom sady sú rôznofarebné pierka, zlatá farba, plochý štetec, trblietky, lepidlo a niekoľko rozličných druhov zlatých a strieborných komponentov k výrobe bižutérie. Vytvoriť si z nich môžete až 6 štýlových šperkov.

Technika je ideálna na tréning manuálnej zručnosti, jemnej detskej motoriky a koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj estetického cítenia, zmyslu pre detail, sústredenosti, trpezlivosti či predstavivosti.

Rozmery balenia: 20 x 5 x 28 cm

SKU 1173724
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802102533
Kód produktu 253.BE112
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Používajte pod dohľadom dospelej osoby. Obsahuje ostré predmety. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu tr
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško