Vyrob si šperky Pixel

Originálna kreatívna sada pre deti so záľubou v ručných prácach a tvorení.Obsahom sady sú drobné farebné nažehľovacie korálky, pinzeta, ihla a rozličné bižutérne komponenty vrátane ilustrovaného návodu na používanie. Výsledkom vašej práce bude až 8 šperkov, napr. náušnice, náhrdelníky, náramky, brošne, či prívesky na kľúče.Technika je ideálna na tréning manuálnej ... zručnosti, jemnej detskej motoriky a koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj estetického cítenia, zmyslu pre detail, sústredenosti, trpezlivosti či predstavivosti.Rozmery balenia: 20 x 5 x 28 cm

čítať viac čítať menej

11.66€

Bežná cena 11.90€

Dostupné ihneď

11.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálna kreatívna sada pre deti so záľubou v ručných prácach a tvorení.

Obsahom sady sú drobné farebné nažehľovacie korálky, pinzeta, ihla a rozličné bižutérne komponenty vrátane ilustrovaného návodu na používanie. Výsledkom vašej práce bude až 8 šperkov, napr. náušnice, náhrdelníky, náramky, brošne, či prívesky na kľúče.

Technika je ideálna na tréning manuálnej zručnosti, jemnej detskej motoriky a koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj estetického cítenia, zmyslu pre detail, sústredenosti, trpezlivosti či predstavivosti.

Rozmery balenia: 20 x 5 x 28 cmSKU 1170341
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802101376
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Používajte pod priamym dohľadom dospelej osoby. Obsahuje ostré predmety. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško