Vyrob si šperky Kawaii

Originálna kreatívna sada pre deti so záľubou v ručných prácach a tvorení.Obsahom sady sú rôzne bižutérne komponenty, retiazky, čipky, stužky, strapce a ilustrovaný návod na používanie. Výsledkom vašej práce bude brošňa, prívesok na kľúče a 2 náramky.Technika je ideálna na tréning manuálnej zručnosti, jemnej detskej motoriky a koordinácie pohybov očí ... a rúk, ale aj estetického cítenia, zmyslu pre detail, sústredenosti, trpezlivosti či predstavivosti.Rozmery balenia: 15 x 4 x 24 cm

čítať viac čítať menej

11.66€

Bežná cena 11.90€

Dostupné ihneď

11.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Originálna kreatívna sada pre deti so záľubou v ručných prácach a tvorení.

Obsahom sady sú rôzne bižutérne komponenty, retiazky, čipky, stužky, strapce a ilustrovaný návod na používanie. Výsledkom vašej práce bude brošňa, prívesok na kľúče a 2 náramky.

Technika je ideálna na tréning manuálnej zručnosti, jemnej detskej motoriky a koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj estetického cítenia, zmyslu pre detail, sústredenosti, trpezlivosti či predstavivosti.

Rozmery balenia: 15 x 4 x 24 cm

SKU 1175275
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802103172
Kód produktu 253.BE210
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Používajte pod dohľadom dospelej osoby. Obsahuje ostré predmety. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu tr
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško