Vyrob si šperky Bohemian

Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe krásnych šperkov na štýl "Bohemian". Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! Obsahom sady je niekoľko rôznych bižutérnych komponentov, napr. retiazky, kovové prívesky, spojovacie krúžky, náramkové a retiazkové zapínania, bavlnené strapce, predeľovacie korálky, rokajl, afroháčiky a iné. Súčasťou je aj ... farebný obrázkový návod. Výsledkom vašej tvorivej práce budú až 2 náhrdelníky, 3 náramky a 1 pár visiacich náušníc. Rozmery balenia: 20 x 5 x 28 cm Odporúčaný vek: 8 rokov a viac

čítať viac čítať menej

11.54€

Bežná cena 11.90€

Dostupné ihneď

11.90€

Rezervujte v 10 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe krásnych šperkov na štýl "Bohemian". Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny!

Obsahom sady je niekoľko rôznych bižutérnych komponentov, napr. retiazky, kovové prívesky, spojovacie krúžky, náramkové a retiazkové zapínania, bavlnené strapce, predeľovacie korálky, rokajl, afroháčiky a iné. Súčasťou je aj farebný obrázkový návod.

Výsledkom vašej tvorivej práce budú až 2 náhrdelníky, 3 náramky a 1 pár visiacich náušníc.

Rozmery balenia: 20 x 5 x 28 cm

Odporúčaný vek: 8 rokov a viac


SKU 1175276
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802101956
Kód produktu 253.BE108
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Používajte pod dohľadom dospelej osoby. Obsahuje ostré predmety. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu tr
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško