Vyrob si retiazkové náramky

Originálne šperky pre dievčatá, ktoré sa rady parádia a zároveň sa neváhajú pustiť do výroby vlastných šperkov samy. Súprava na výrobu náramkov od značky Sentosphére im umožní vyrobiť si s pomocou farebných bavlnených šnúrok a kovových alebo strieborných retiazok trendy náramky!Balenie obsahuje:9 farebných priadz 3 retiazky zo strieborného kovu3 retiazky ... zo zlatistého kovu25 bavlniek v odtieňoch modrej25 bavlniek v odtieňoch ružovej25 bavlniek v odtieňoch žltej a oranžovejviac ako 100 ks korálok1 ihlapodrobný návodOdporúčaný vek: 10 rokov a viac

čítať viac čítať menej

16.48€

Bežná cena 16.99€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálne šperky pre dievčatá, ktoré sa rady parádia a zároveň sa neváhajú pustiť do výroby vlastných šperkov samy. Súprava na výrobu náramkov od značky Sentosphére im umožní vyrobiť si s pomocou farebných bavlnených šnúrok a kovových alebo strieborných retiazok trendy náramky!

Balenie obsahuje:
9 farebných priadz
3 retiazky zo strieborného kovu
3 retiazky zo zlatistého kovu
25 bavlniek v odtieňoch modrej
25 bavlniek v odtieňoch ružovej
25 bavlniek v odtieňoch žltej a oranžovej
viac ako 100 ks korálok
1 ihla
podrobný návod

Odporúčaný vek: 10 rokov a viac

SKU 1175247
Značka SentoSphére
Krajina pôvodu Francúzsko
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3373910008488
Kód produktu 217.848
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
SentoSphére
Francúzska parfumérka Véronique Debroise precestovala svet, aby pochopila rozdielne prístupy k zmyslovým pôžitkom. Zistila, že západná spoločnosť senzuálne vnímanie stále viac potláča – a pripravuje sa tým o pôžitky aj cenné skúsenosti. Založila preto SENTOSPHERE a začala vyrábať kreatívne sety, ktoré nás k vrodenej senzualite opäť priblížia. Pri výrobe dbá aj na ekológiu a trvalú udržateľnosť.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou