Vyrob si retiazkové náramky

Originálne šperky pre dievčatá, ktoré sa rady parádia a zároveň sa neváhajú pustiť do výroby vlastných šperkov samy. Súprava na výrobu náramkov od značky Sentosphére im umožní vyrobiť si s pomocou farebných bavlnených šnúrok a kovových alebo strieborných retiazok trendy náramky!Balenie obsahuje:9 farebných priadz 3 retiazky zo strieborného kovu3 retiazky ... zo zlatistého kovu25 bavlniek v odtieňoch modrej25 bavlniek v odtieňoch ružovej25 bavlniek v odtieňoch žltej a oranžovejviac ako 100 ks korálok1 ihlapodrobný návodOdporúčaný vek: 10 rokov a viac

čítať viac čítať menej

16.48€

Bežná cena 16.99€

Dostupné ihneď

16.99€

Rezervujte v 10 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Originálne šperky pre dievčatá, ktoré sa rady parádia a zároveň sa neváhajú pustiť do výroby vlastných šperkov samy. Súprava na výrobu náramkov od značky Sentosphére im umožní vyrobiť si s pomocou farebných bavlnených šnúrok a kovových alebo strieborných retiazok trendy náramky!

Balenie obsahuje:
9 farebných priadz
3 retiazky zo strieborného kovu
3 retiazky zo zlatistého kovu
25 bavlniek v odtieňoch modrej
25 bavlniek v odtieňoch ružovej
25 bavlniek v odtieňoch žltej a oranžovej
viac ako 100 ks korálok
1 ihla
podrobný návod

Odporúčaný vek: 10 rokov a viac

SKU 1175247
Značka SentoSphére
Krajina pôvodu Francúzsko
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3373910008488
Kód produktu 217.848
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
SentoSphére
Francúzska parfumérka Véronique Debroise precestovala svet, aby pochopila rozdielne prístupy k zmyslovým pôžitkom. Zistila, že západná spoločnosť senzuálne vnímanie stále viac potláča – a pripravuje sa tým o pôžitky aj cenné skúsenosti. Založila preto SENTOSPHERE a začala vyrábať kreatívne sety, ktoré nás k vrodenej senzualite opäť priblížia. Pri výrobe dbá aj na ekológiu a trvalú udržateľnosť.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško