Vyrob si prsteň

Ak máte doma malého kreatívca, ktorý nevie obsedieť a rád tvorí, táto sada korálkových šperkov je pre neho ako stvorená. Sada obsahuje 7 fľaštičiek s glitrami či drobnými korálikmi v rôznych farbách, lôžkové základy na prstene v rôznych tvaroch (2x srdce, 2x štvorec, 2x kruh) a uzatváranie týchto prsteňových základov. ... Výroba prsteňov je úplne jednoduchá... Stačí si vybrať vhodné koráliky a glitre, zamiešať ich, nasypať do lôžkového základu a navrch nasadiť priehľadné uzatváranie podľa tvaru prsteňa. Nie je vhodná pre deti mladšie ako 36 mesiacov z dôvodu rizika prehltnutia drobných častí či udusenia. Odporúčaný vek je 8 rokov a viac. Rozmery: 15 x 4 x 24 cm

čítať viac čítať menej

11.54€

Bežná cena 11.90€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Ak máte doma malého kreatívca, ktorý nevie obsedieť a rád tvorí, táto sada korálkových šperkov je pre neho ako stvorená.

Sada obsahuje 7 fľaštičiek s glitrami či drobnými korálikmi v rôznych farbách, lôžkové základy na prstene v rôznych tvaroch (2x srdce, 2x štvorec, 2x kruh) a uzatváranie týchto prsteňových základov.

Výroba prsteňov je úplne jednoduchá... Stačí si vybrať vhodné koráliky a glitre, zamiešať ich, nasypať do lôžkového základu a navrch nasadiť priehľadné uzatváranie podľa tvaru prsteňa.

Nie je vhodná pre deti mladšie ako 36 mesiacov z dôvodu rizika prehltnutia drobných častí či udusenia.

Odporúčaný vek je 8 rokov a viac.

Rozmery: 15 x 4 x 24 cm

SKU 1171932
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802101437
Kód produktu 253.BE203
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť.
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou