Vyrob si prsteň

Originálna kreatívna sada pre deti so záľubou v ručných prácach a tvorení, k zostaveniu až 5 unikátnych prsteňov.Obsahom sady sú fľaštičky s korálkami a glitrami, prsteňové základy v troch rôznych tvaroch, kabošóny a ilustrovaný návod. Stačí len zvoliť vhodné korálky či glitre, zamiešať ich, nasypať do lôžkového základu a navrch ... nasadiť priehľadné uzatváranie podľa tvaru prsteňa.Technika je rýchla a jednoduchá a je ideálna na tréning manuálnej zručnosti, jemnej detskej motoriky a koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj estetického cítenia, zmyslu pre detail, sústredenosti, trpezlivosti či predstavivosti.Rozmery balenia: 15 x 4 x 24 cm

čítať viac čítať menej

11.54€

Bežná cena 11.90€

Momentálne nedostupné

11.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Originálna kreatívna sada pre deti so záľubou v ručných prácach a tvorení, k zostaveniu až 5 unikátnych prsteňov.

Obsahom sady sú fľaštičky s korálkami a glitrami, prsteňové základy v troch rôznych tvaroch, kabošóny a ilustrovaný návod. Stačí len zvoliť vhodné korálky či glitre, zamiešať ich, nasypať do lôžkového základu a navrch nasadiť priehľadné uzatváranie podľa tvaru prsteňa.

Technika je rýchla a jednoduchá a je ideálna na tréning manuálnej zručnosti, jemnej detskej motoriky a koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj estetického cítenia, zmyslu pre detail, sústredenosti, trpezlivosti či predstavivosti.

Rozmery balenia: 15 x 4 x 24 cm

SKU 1171932
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802101437
Kód produktu 253.BE203
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť.
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško