Vyrob si prívesok - krížikový steh

Originálny kreatívny set obsahuje 3 drevené perforované prívesky s návodom na vyšitie krížikovým stehom, 4 farebné šnúrky, ihlu, 2 príveskové šnúrky, 1 kľúčenkovú karabínku, 2 príveskové zapínania, 2 šlupne na zavesenie príveskov a 1 spojovací krúžok.Práca so sadou u detí podporí jemnú motoriku, koordináciu očí a rúk, trpezlivosť, sústredenosť, predstavivosť ... a kreativitu, ale hlavne manuálnu zručnosť.Veľkosť balenia: 24,3 x 19 x 2,5 cm

čítať viac čítať menej

6.99€

Bežná cena 9.99€

Dostupné ihneď

9.99€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Originálny kreatívny set obsahuje 3 drevené perforované prívesky s návodom na vyšitie krížikovým stehom, 4 farebné šnúrky, ihlu, 2 príveskové šnúrky, 1 kľúčenkovú karabínku, 2 príveskové zapínania, 2 šlupne na zavesenie príveskov a 1 spojovací krúžok.

Práca so sadou u detí podporí jemnú motoriku, koordináciu očí a rúk, trpezlivosť, sústredenosť, predstavivosť a kreativitu, ale hlavne manuálnu zručnosť.

Veľkosť balenia: 24,3 x 19 x 2,5 cm

SKU 1174601
Značka Tiger Tribe
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 9341736008825
Kód produktu 663.60609
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Tiger Tribe
Austrálska značka TIGER TRIBE vznikla v rovnakom čase, ako najslávnejší smartfón sveta s jabĺčkom v logu. A predsa je prvou voľbou práve pre tých rodičov, ktorí deti pri displejoch vychovávať nechcú. Inšpirovaní vlastnými dvoma „tigríčatami“, manželia Greenovci tvoria kreatívne a interaktívne hry, ktoré zároveň zohľadňujú moderný životný štýl - sú kompaktné a prenosné, ideálne na cesty aj dovolenky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško