Vyrob si náramok Shamballa

Tvorivá sada na výrobu farebných náramkov - zažiaria na zápästí všetkých, čo sa radi parádia! Vyrobte si svoje vlastné jedinečné módne doplnky. V sade nájdete 5 farebných šnúriek, postriebrené korálky, trblietavé korálky, farebné korálky s kovovým odleskom a tipy na výrobu náramkov. Sada je vhodná aj ako vďačný darček pre ... šikovné rúčky. Odporúčame pre deti od 8 rokov.

čítať viac čítať menej

19.50€

Bežná cena 19.90€

Momentálne nedostupné

19.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Tvorivá sada na výrobu farebných náramkov - zažiaria na zápästí všetkých, čo sa radi parádia!

Vyrobte si svoje vlastné jedinečné módne doplnky. V sade nájdete 5 farebných šnúriek, postriebrené korálky, trblietavé korálky, farebné korálky s kovovým odleskom a tipy na výrobu náramkov. Sada je vhodná aj ako vďačný darček pre šikovné rúčky.

Odporúčame pre deti od 8 rokov.

SKU 1141558
Značka SentoSphére
Krajina pôvodu Francúzsko
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3373910008471
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
SentoSphére
Francúzska parfumérka Véronique Debroise precestovala svet, aby pochopila rozdielne prístupy k zmyslovým pôžitkom. Zistila, že západná spoločnosť senzuálne vnímanie stále viac potláča – a pripravuje sa tým o pôžitky aj cenné skúsenosti. Založila preto SENTOSPHERE a začala vyrábať kreatívne sety, ktoré nás k vrodenej senzualite opäť priblížia. Pri výrobe dbá aj na ekológiu a trvalú udržateľnosť.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško