Vyrob si náhrdelník - zmršťovacia fólia

Austrálska značka Tiger Tribe prichádza s originálnym kreatívnym setom na výrobu hravých dievčenských náhrdelníkov zo zmršťovacej fólie!Obsahom praktického a kompaktného balenia sú 2 hravé motívy príveskov, 3 obojstranné pastelky, nieľkoľko spojovacích krúžkov a retiazky, na ktoré prívesky zavesiť. Práca so sadou je rýchla a zaujímavá, je určená všetkým dievčatám so ... zmyslom pre tvorivú činnosť a estetiku. Pomáha u nich rozvíjať jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, trpezlivosť, sústredenosť, kreatívne myslenie a predstavivosť a v neposlednom rade aj manuálnu zručnosť.Vezmite si prívesky, pomaľujte ich podľa svojich predstáv a nechajte ich na chvíľku zapiecť v rúre podľa návodu. Teplom sa niekoľkonásobne zmrští ich veľkosť a farba na nich sa zafixuje. Potom už zostáva iba zavesiť ich na retiazku a Voi la, krásny, hravý a unikátny doplnok je na svete!Veľkosť balenia: 24,3 x 19 x 2,5 cmOdporúčaný vek: 5 rokov a viac

čítať viac čítať menej

15.11€

Bežná cena 15.90€

Momentálne nedostupné

15.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Austrálska značka Tiger Tribe prichádza s originálnym kreatívnym setom na výrobu hravých dievčenských náhrdelníkov zo zmršťovacej fólie!

Obsahom praktického a kompaktného balenia sú 2 hravé motívy príveskov, 3 obojstranné pastelky, nieľkoľko spojovacích krúžkov a retiazky, na ktoré prívesky zavesiť.

Práca so sadou je rýchla a zaujímavá, je určená všetkým dievčatám so zmyslom pre tvorivú činnosť a estetiku. Pomáha u nich rozvíjať jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, trpezlivosť, sústredenosť, kreatívne myslenie a predstavivosť a v neposlednom rade aj manuálnu zručnosť.

Vezmite si prívesky, pomaľujte ich podľa svojich predstáv a nechajte ich na chvíľku zapiecť v rúre podľa návodu. Teplom sa niekoľkonásobne zmrští ich veľkosť a farba na nich sa zafixuje. Potom už zostáva iba zavesiť ich na retiazku a Voi la, krásny, hravý a unikátny doplnok je na svete!

Veľkosť balenia: 24,3 x 19 x 2,5 cm

Odporúčaný vek: 5 rokov a viac

Značka Tiger Tribe
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 9341736008733
Kód produktu 663.60504
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Používať pod dozorom dospelej osoby. Pred použitím si prečítajte návod, dodržiavajte ich a uchovajte pre prípad potreby.
Tiger Tribe
Austrálska značka TIGER TRIBE vznikla v rovnakom čase, ako najslávnejší smartfón sveta s jabĺčkom v logu. A predsa je prvou voľbou práve pre tých rodičov, ktorí deti pri displejoch vychovávať nechcú. Inšpirovaní vlastnými dvoma „tigríčatami“, manželia Greenovci tvoria kreatívne a interaktívne hry, ktoré zároveň zohľadňujú moderný životný štýl - sú kompaktné a prenosné, ideálne na cesty aj dovolenky.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou