Vyrob si náhrdelník - zmršťovacia fólia

Práca so sadou je rýchla a zaujímavá, je určená všetkým deťom so zmyslom pre tvorivú činnosť a estetiku. Pomáha u nich rozvíjať jemnú detskú motoriku, koordináciu očí a rúk, trpezlivosť, sústredenosť, kreatívne myslenie a predstavivosť a v neposlednom rade aj manuálnu zručnosť. Vezmite si prívesky, pomaľujte ich podľa svojich predstáv ... a nechajte ich na chvíľku zapiecť v rúre podľa návodu. Teplom sa niekoľkonásobne zmrští ich veľkosť a farba na nich sa zafixuje. Potom už zostáva iba zavesiť ich na retiazku a krásny doplnok je na svete! Obsahom praktického a kompaktného balenia – ideálneho aj na cestovanie, sú 2 motívy príveskov, 3 obojstranné pastelky, niekoľko spojovacích krúžkov a retiazky. Veľkosť balenia: 24,3 x 19 x 2,5 cm

čítať viac čítať menej

15.42€

Bežná cena 15.90€

Dostupné ihneď

15.90€

Rezervujte v 5 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Práca so sadou je rýchla a zaujímavá, je určená všetkým deťom so zmyslom pre tvorivú činnosť a estetiku. Pomáha u nich rozvíjať jemnú detskú motoriku, koordináciu očí a rúk, trpezlivosť, sústredenosť, kreatívne myslenie a predstavivosť a v neposlednom rade aj manuálnu zručnosť.

Vezmite si prívesky, pomaľujte ich podľa svojich predstáv a nechajte ich na chvíľku zapiecť v rúre podľa návodu. Teplom sa niekoľkonásobne zmrští ich veľkosť a farba na nich sa zafixuje. Potom už zostáva iba zavesiť ich na retiazku a krásny doplnok je na svete!

Obsahom praktického a kompaktného balenia – ideálneho aj na cestovanie, sú 2 motívy príveskov, 3 obojstranné pastelky, niekoľko spojovacích krúžkov a retiazky.

Veľkosť balenia: 24,3 x 19 x 2,5 cm

SKU 1174596
Značka Tiger Tribe
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 9341736008733
Kód produktu 663.60504
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Používať pod dozorom dospelej osoby. Pred použitím si prečítajte návod, dodržiavajte ich a uchovajte pre prípad potreby.
Tiger Tribe
Austrálska značka TIGER TRIBE vznikla v rovnakom čase, ako najslávnejší smartfón sveta s jabĺčkom v logu. A predsa je prvou voľbou práve pre tých rodičov, ktorí deti pri displejoch vychovávať nechcú. Inšpirovaní vlastnými dvoma „tigríčatami“, manželia Greenovci tvoria kreatívne a interaktívne hry, ktoré zároveň zohľadňujú moderný životný štýl - sú kompaktné a prenosné, ideálne na cesty aj dovolenky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško