Vyrob si masku Akční hrdinovia

Kto si vyrobí masku najsilnejšieho a najodvážnejšieho akčného hrdinu? K dispozícii máte set s 5 nevyfarbenými a 5 farebnými maskami akčných hrdinov, 3 obojstranné pastelky, 10 gumičiek a samostatný blok s ozdobnými holografickými samolepkami. Vašou úlohou bude vybrať si niektorú z masiek, pomaľovať ju a dozdobiť pomocou priložených samolepiek a ... nakoniec na ňu pripevniť gumičku tak, aby vám po nasadení nespadla z tváre. Potrénujete tak svoju jemnú motoriku a koordináciu očí a rúk, ale najmä fantáziu, predstavivosť a tvorivé myslenie. Veľkosť balenia: 24,3 x 19 x 2,5 cm

čítať viac čítať menej

11.93€

Bežná cena 15.90€

Momentálne nedostupné

15.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Kto si vyrobí masku najsilnejšieho a najodvážnejšieho akčného hrdinu? K dispozícii máte set s 5 nevyfarbenými a 5 farebnými maskami akčných hrdinov, 3 obojstranné pastelky, 10 gumičiek a samostatný blok s ozdobnými holografickými samolepkami. Vašou úlohou bude vybrať si niektorú z masiek, pomaľovať ju a dozdobiť pomocou priložených samolepiek a nakoniec na ňu pripevniť gumičku tak, aby vám po nasadení nespadla z tváre.

Potrénujete tak svoju jemnú motoriku a koordináciu očí a rúk, ale najmä fantáziu, predstavivosť a tvorivé myslenie.

Veľkosť balenia: 24,3 x 19 x 2,5 cm

SKU 1174591
Značka Tiger Tribe
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 9341736008702
Kód produktu 663.60603
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Tiger Tribe
Austrálska značka TIGER TRIBE vznikla v rovnakom čase, ako najslávnejší smartfón sveta s jabĺčkom v logu. A predsa je prvou voľbou práve pre tých rodičov, ktorí deti pri displejoch vychovávať nechcú. Inšpirovaní vlastnými dvoma „tigríčatami“, manželia Greenovci tvoria kreatívne a interaktívne hry, ktoré zároveň zohľadňujú moderný životný štýl - sú kompaktné a prenosné, ideálne na cesty aj dovolenky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško