Vyrob si marshmallow

Vyrobte si doma vlastné marshmallow cukríky s roznymi príchuťami. Tieto chutné penové cukríky sa veľmi jednoducho pripravia v pár krokoch. Sú vynikajúce a obľúbené v každom veku. Oslaďte si deň dobrotami ktoré si vyrobíte sami. Tento kreatívny set vašim deťom ukáže ako môže byť príprava sladkostí zábavou. Balenie obsahuje:4 arómy: ... fialkovú, pomarančovú, malinovú a múčenkovú3 x 50g balení marshmallow prášku (z balenia jedného prášku je možné vyrobiť 350g marshmallow)4 pipety1 nádobu s mnohofarebnými kockami cukru1 nádobu s jahodovým cukrom1 formu na marshmallow1 kadičku1 lopatkupaličkyod lízatiek1 zošit na recepty

čítať viac čítať menej

29.00€

Bežná cena 29.90€

Dostupné ihneď

29.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Vyrobte si doma vlastné marshmallow cukríky s roznymi príchuťami. Tieto chutné penové cukríky sa veľmi jednoducho pripravia v pár krokoch. Sú vynikajúce a obľúbené v každom veku. Oslaďte si deň dobrotami ktoré si vyrobíte sami. Tento kreatívny set vašim deťom ukáže ako môže byť príprava sladkostí zábavou.

Balenie obsahuje:
4 arómy: fialkovú, pomarančovú, malinovú a múčenkovú
3 x 50g balení marshmallow prášku (z balenia jedného prášku je možné vyrobiť 350g marshmallow)
4 pipety
1 nádobu s mnohofarebnými kockami cukru
1 nádobu s jahodovým cukrom
1 formu na marshmallow
1 kadičku
1 lopatku
paličkyod lízatiek
1 zošit na recepty

SKU 1160277
Značka SentoSphére
Krajina pôvodu Francúzsko
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3373910002721
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Nevhodné pre deti do 8 rokov. Používať pod priamym dohľadom dospelého. Pred použitím si prečitajte návod a uschovajte ho pre ďalšie otázky. Pri výrobe držte mimo dosah malých det
SentoSphére
Francúzska parfumérka Véronique Debroise precestovala svet, aby pochopila rozdielne prístupy k zmyslovým pôžitkom. Zistila, že západná spoločnosť senzuálne vnímanie stále viac potláča – a pripravuje sa tým o pôžitky aj cenné skúsenosti. Založila preto SENTOSPHERE a začala vyrábať kreatívne sety, ktoré nás k vrodenej senzualite opäť priblížia. Pri výrobe dbá aj na ekológiu a trvalú udržateľnosť.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško