Vyrob si lapač snov

Navoďte si príjemný spánok za pomoci originálneho, vlastnoručne vyrobeného lapača snov.Základom je zmršťovacia fólia, ktorú najskôr vyfarbíte a ozdobíte, následne ju vložíte zapiecť do rúry. Fólia sedemnásobne zmenší svoju veľkosť a celý obrázok získa punc originality. Jednotlivé kúsky lapača spojíte farebnou niťou, ktorá je tiež súčasťou balenia.S jedným balením si ... môžete zhotoviť až 3 lapače snov.Balenie obsahuje:3 potlačené zmršťovacie fólie1 priesvitnú zmršťovaciu fóliu bez potlače10 farebných pasteliek2 farebné bavlnené šnúrkysada inštrukciíRozmery balenia: 20,8 x 28 x 1,8 cmOdporúčaný vek: 6 rokov a viac

čítať viac čítať menej

9.89€

Bežná cena 10.20€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Navoďte si príjemný spánok za pomoci originálneho, vlastnoručne vyrobeného lapača snov.

Základom je zmršťovacia fólia, ktorú najskôr vyfarbíte a ozdobíte, následne ju vložíte zapiecť do rúry. Fólia sedemnásobne zmenší svoju veľkosť a celý obrázok získa punc originality. Jednotlivé kúsky lapača spojíte farebnou niťou, ktorá je tiež súčasťou balenia.

S jedným balením si môžete zhotoviť až 3 lapače snov.

Balenie obsahuje:
3 potlačené zmršťovacie fólie
1 priesvitnú zmršťovaciu fóliu bez potlače
10 farebných pasteliek
2 farebné bavlnené šnúrky
sada inštrukcií

Rozmery balenia: 20,8 x 28 x 1,8 cm

Odporúčaný vek: 6 rokov a viac

SKU 1175242
Značka SentoSphére
Krajina pôvodu Francúzsko
Odporúčaný vek od 6 rokov
EAN 3373910020855
Kód produktu 217.2085
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
SentoSphére
Francúzska parfumérka Véronique Debroise precestovala svet, aby pochopila rozdielne prístupy k zmyslovým pôžitkom. Zistila, že západná spoločnosť senzuálne vnímanie stále viac potláča – a pripravuje sa tým o pôžitky aj cenné skúsenosti. Založila preto SENTOSPHERE a začala vyrábať kreatívne sety, ktoré nás k vrodenej senzualite opäť priblížia. Pri výrobe dbá aj na ekológiu a trvalú udržateľnosť.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou