Vyrob si krištáľové kvety

Krištáľové kvety môžu vašu domácnosť skrášliť v každom ročnom období. Kvetinové ozdoby zo skla sú jednoduché na výrobu a zároveň veľmi efektné.Ako na to? Konce priložených zelených stoniek položte do formy, ktorú vyplníte farbou. V priebehu niekoľkých minút sa voda z farby vyparí a farebné okvetné lístky sa stanú priezračnými. ... Z jednotlivých okvetných lístkov vytvarujte kvet, doplňte piestikmi z hmoty Patarev a pomocou zeleného papiera vytvorte listy.Balenie obsahuje:10 trubičiek z farebného skla2 šablóny na odliatky50 stoniek1 balíček hmoty Patarev2 malé rolky zeleného papieraPodrobný návodRozmery balenia: cca 23 x 23 x 3,5 cmOdporúčaný vek: 10 - 14 rokov

čítať viac čítať menej

20.27€

Bežná cena 20.90€

Dostupné ihneď

20.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Krištáľové kvety môžu vašu domácnosť skrášliť v každom ročnom období. Kvetinové ozdoby zo skla sú jednoduché na výrobu a zároveň veľmi efektné.

Ako na to? Konce priložených zelených stoniek položte do formy, ktorú vyplníte farbou. V priebehu niekoľkých minút sa voda z farby vyparí a farebné okvetné lístky sa stanú priezračnými. Z jednotlivých okvetných lístkov vytvarujte kvet, doplňte piestikmi z hmoty Patarev a pomocou zeleného papiera vytvorte listy.

Balenie obsahuje:
10 trubičiek z farebného skla
2 šablóny na odliatky
50 stoniek
1 balíček hmoty Patarev
2 malé rolky zeleného papiera
Podrobný návod

Rozmery balenia: cca 23 x 23 x 3,5 cm

Odporúčaný vek: 10 - 14 rokov

SKU 1175252
Značka SentoSphére
Krajina pôvodu Francúzsko
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3373910009515
Kód produktu 217.951
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
SentoSphére
Francúzska parfumérka Véronique Debroise precestovala svet, aby pochopila rozdielne prístupy k zmyslovým pôžitkom. Zistila, že západná spoločnosť senzuálne vnímanie stále viac potláča – a pripravuje sa tým o pôžitky aj cenné skúsenosti. Založila preto SENTOSPHERE a začala vyrábať kreatívne sety, ktoré nás k vrodenej senzualite opäť priblížia. Pri výrobe dbá aj na ekológiu a trvalú udržateľnosť.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško