Vyrob si korálkové šperky

Ak máte doma malého kreatívca, ktorý nevie obsedieť a rád tvorí, táto sada korálkových šperkov je pre neho ako stvorená.  Založená je na technike brickového stehu a vaša ratolesť si ňou môže pomocou farebných korálkov vytvoriť napríklad krásne náušničky, náramky, či prívesky alebo iné doplnky či ozdoby. Sada obsahuje rokajl ... (drobné farebné korálky) v 15 rôznych farbách, 6 kusov retiazok v zlatom a striebornom prevedení, 1 pár afroháčikov k výrobe náušníc, 2 spony, 2 kľúčenky, spojovacie krúžky, karabínky na zapnutie retiazky, kolík, ihlu, závit a farebný inštrukčný list s fotopostupom k tvorbe. Nie je vhodná pre deti mladšie ako 36 mesiacov z dôvodu rizika prehltnutia drobných častí či udusenia. Odporúčaný vek je 8 rokov a viac.

čítať viac čítať menej

11.54€

Bežná cena 11.90€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Ak máte doma malého kreatívca, ktorý nevie obsedieť a rád tvorí, táto sada korálkových šperkov je pre neho ako stvorená. 

Založená je na technike brickového stehu a vaša ratolesť si ňou môže pomocou farebných korálkov vytvoriť napríklad krásne náušničky, náramky, či prívesky alebo iné doplnky či ozdoby.

Sada obsahuje rokajl (drobné farebné korálky) v 15 rôznych farbách, 6 kusov retiazok v zlatom a striebornom prevedení, 1 pár afroháčikov k výrobe náušníc, 2 spony, 2 kľúčenky, spojovacie krúžky, karabínky na zapnutie retiazky, kolík, ihlu, závit a farebný inštrukčný list s fotopostupom k tvorbe.

Nie je vhodná pre deti mladšie ako 36 mesiacov z dôvodu rizika prehltnutia drobných častí či udusenia.

Odporúčaný vek je 8 rokov a viac.

SKU 1170894
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802101406
Kód produktu 253 BE106
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Používajte pod priamym dohľadom dospelej osoby. Obsahuje ostré predmety. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah s
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou