Vyrob si - Hydraulický robot

Hydraulická robotická ruka je intuitívna stavebnica pre šikovných chlapcov a dievčatá. Významné je, že svoju hračku si deti samé zostavia a už pri stavbe sa naučia, ako mnohé fyzikálne zákony fungujú v praxi. Robotická ruka je svojou konštrukciou aj možnosťami jedinečná. Je ovládaná silou hydraulických piestov, rameno sa dokáže otáčať všetkými smermi, zdvíhať, ... rotovať a zvládne tiež úchop predmetov do hmotnosti 50g. Konštrukciu hydraulickej robotickej ruky tvorí 120 súčiastok, veľkosť ramena je cca 35cm na výšku a 35cm na dĺžku. Zostavenie robotickej ruky si vyžaduje 2-3 hodiny, trošku trpezlivosti a zručnosti.

čítať viac čítať menej

34.82€

Bežná cena 35.90€

Dostupné ihneď

35.90€

Rezervujte v 6 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Hydraulická robotická ruka je intuitívna stavebnica pre šikovných chlapcov a dievčatá. Významné je, že svoju hračku si deti samé zostavia a už pri stavbe sa naučia, ako mnohé fyzikálne zákony fungujú v praxi.

Robotická ruka je svojou konštrukciou aj možnosťami jedinečná. Je ovládaná silou hydraulických piestov, rameno sa dokáže otáčať všetkými smermi, zdvíhať, rotovať a zvládne tiež úchop predmetov do hmotnosti 50g.

Konštrukciu hydraulickej robotickej ruky tvorí 120 súčiastok, veľkosť ramena je cca 35cm na výšku a 35cm na dĺžku. Zostavenie robotickej ruky si vyžaduje 2-3 hodiny, trošku trpezlivosti a zručnosti.

SKU 1171927
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802101772
Kód produktu 253 7505
Upozornenia Vhodné pre deti od 10 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Používajte pod priamym dohľadom dospelej osoby. Obsahuje ostré predmety. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško