Vyrob si - Hydraulický robot

Robotická ruka je intuitívna stavebnica pre všetky zvedavé deti. Dokážu si ju zostaviť celkom sami a už pri jej skladaní zistia, ako fungujú mnohé fyzikálne javy v praxi. Je ovládaná silou hydraulických piestov, jej rameno sa dokáže otáčať všetkými smermi, rotovať a uchopovať a dvíhať predmety až do hmotnosti 50 g.Jej ... konštrukciu tvorí 120 súčiastok, veľkosť ramena je cca 35 cm. Jej zostavenie vám zaberie asi 2-3 hodiny. Precvičíte si pritom jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, sústredenosť, trpezlivosť, logické myslenie, vizuálne a priestorové vnímanie, ale aj predstavivosť.Rozmery balenia: 39,80 x 10,50 x 32,20 cm

čítať viac čítať menej

34.82€

Bežná cena 35.90€

Dostupné na predajni

35.90€

Rezervujte v 6 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Robotická ruka je intuitívna stavebnica pre všetky zvedavé deti. Dokážu si ju zostaviť celkom sami a už pri jej skladaní zistia, ako fungujú mnohé fyzikálne javy v praxi. Je ovládaná silou hydraulických piestov, jej rameno sa dokáže otáčať všetkými smermi, rotovať a uchopovať a dvíhať predmety až do hmotnosti 50 g.

Jej konštrukciu tvorí 120 súčiastok, veľkosť ramena je cca 35 cm. Jej zostavenie vám zaberie asi 2-3 hodiny. Precvičíte si pritom jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, sústredenosť, trpezlivosť, logické myslenie, vizuálne a priestorové vnímanie, ale aj predstavivosť.

Rozmery balenia: 39,80 x 10,50 x 32,20 cm

SKU 1171927
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802101772
Kód produktu 253 7505
Upozornenia Vhodné pre deti od 10 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Používajte pod priamym dohľadom dospelej osoby. Obsahuje ostré predmety. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško