Vyrob si čokoládu

Originálna kreatívna sada pre deti so záľubou v tvorivých činnostiach.Balenie obsahuje všetko potrebné príslušenstvo k výrobe čokoládových bonbónov či lízatiek a k ich darčekovému baleniu (napr. lis a formy na čokoládky). Súčasťou je aj podrobný ilustrovaný návod s 20 rôznymi receptami. Cieľom je pripraviť čokoládovú pastu, z ktorej sa v ďalšom ... kroku vytvárajú želané čokoládové príchute a tvary.Práca so sadou trénuje jemnú detskú motoriku, manuálnu zručnosť, koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj trpezlivosť, fantáziu, predstavivosť a estetické vnímanie.Rozmery balenia: 20 x 15 x 30 cmUpozornenie: Čokoláda nie je súčasťou balenia.

čítať viac čítať menej

23.18€

Bežná cena 23.90€

Dostupné ihneď

23.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 40 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálna kreatívna sada pre deti so záľubou v tvorivých činnostiach.

Balenie obsahuje všetko potrebné príslušenstvo k výrobe čokoládových bonbónov či lízatiek a k ich darčekovému baleniu (napr. lis a formy na čokoládky). Súčasťou je aj podrobný ilustrovaný návod s 20 rôznymi receptami. Cieľom je pripraviť čokoládovú pastu, z ktorej sa v ďalšom kroku vytvárajú želané čokoládové príchute a tvary.

Práca so sadou trénuje jemnú detskú motoriku, manuálnu zručnosť, koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj trpezlivosť, fantáziu, predstavivosť a estetické vnímanie.

Rozmery balenia: 20 x 15 x 30 cm

Upozornenie: Čokoláda nie je súčasťou balenia.

SKU 1173835
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 7 rokov
EAN 3700802102687
Kód produktu 253.7166
Upozornenia Vhodné pre deti od 7 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť.
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško