Vyrob si chlapčenský náramok

Tento set bol vyrobený špecálne pre chalanov, aby si mohli aj oni vyrobiť svoje vlastné náramky hodné najvačších surferov. Tieto náramky sú predovšetkým z koženky. Pôsobia veľmi elegantne a sú vhodné pre každého. Potešte svojich kamarátov takýmto darčekom a zapojte svoju tvorivosť a šikovnosť.Set obsahuje: 2 koženkové ploché šnúrky, 7 ... farebných, bavlnených, navoskovaných šnúrok, 1 strieborná reťaz, viac ako 40 strieborných korálok, 1 lepidlo, inštrukcie

čítať viac čítať menej

19.50€

Bežná cena 19.90€

Momentálne nedostupné

19.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Tento set bol vyrobený špecálne pre chalanov, aby si mohli aj oni vyrobiť svoje vlastné náramky hodné najvačších surferov. Tieto náramky sú predovšetkým z koženky. Pôsobia veľmi elegantne a sú vhodné pre každého. Potešte svojich kamarátov takýmto darčekom a zapojte svoju tvorivosť a šikovnosť.

Set obsahuje: 2 koženkové ploché šnúrky, 7 farebných, bavlnených, navoskovaných šnúrok, 1 strieborná reťaz, viac ako 40 strieborných korálok, 1 lepidlo, inštrukcie

SKU 1160339
Značka SentoSphére
Krajina pôvodu Francúzsko
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3373910008358
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, šnúry, nebezpečenstvo udusenia, uškrtenia.
SentoSphére
Francúzska parfumérka Véronique Debroise precestovala svet, aby pochopila rozdielne prístupy k zmyslovým pôžitkom. Zistila, že západná spoločnosť senzuálne vnímanie stále viac potláča – a pripravuje sa tým o pôžitky aj cenné skúsenosti. Založila preto SENTOSPHERE a začala vyrábať kreatívne sety, ktoré nás k vrodenej senzualite opäť priblížia. Pri výrobe dbá aj na ekológiu a trvalú udržateľnosť.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško