Vymaľuj si Prstienky

Sada vyrob si prstienky je jednoduchá a hlavne tvorivá určená pre všetky kreatívne deti. Použite farby na jemnú dekoráciu prstienkov. Vytvorte tak jedinečné kombinácie plné radosti. Prstienky potom môžete darovať kamarátom alebo rodine. Set obsahuje: 12 prstienkov, 10 túb s farbami, návod

19.30€

Bežná cena 19.90€

Dostupné ihneď

19.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Sada vyrob si prstienky je jednoduchá a hlavne tvorivá určená pre všetky kreatívne deti.

Použite farby na jemnú dekoráciu prstienkov. Vytvorte tak jedinečné kombinácie plné radosti. Prstienky potom môžete darovať kamarátom alebo rodine.

Set obsahuje: 12 prstienkov, 10 túb s farbami, návod

SKU 1141556
Značka SentoSphére
Krajina pôvodu Francúzsko
Odporúčaný vek od 7 rokov
EAN 3760124808117
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
SentoSphére
Francúzska parfumérka Véronique Debroise precestovala svet, aby pochopila rozdielne prístupy k zmyslovým pôžitkom. Zistila, že západná spoločnosť senzuálne vnímanie stále viac potláča – a pripravuje sa tým o pôžitky aj cenné skúsenosti. Založila preto SENTOSPHERE a začala vyrábať kreatívne sety, ktoré nás k vrodenej senzualite opäť priblížia. Pri výrobe dbá aj na ekológiu a trvalú udržateľnosť.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško