Vykop a objav dinosaura Stegosaurus

Vydajte sa na dobrodružnú výpravu po stopách dinosaurov!Originálna sada "vykop a objav dinosaura" je určená všetkým deťom, ktoré radi skúmajú a objavujú. Priložené kladivko a dlátko z nich aspoň na chvíľku stvorí paleontológov. Vašou úlohou bude pomocou priložených nástrojov vykopať z fosílneho bloku kostru dinosaura, tentokrát Stegosaura, ktorú následne zostavíte ... do podoby vedecky presnej reprodukcie dinosaura. Sada je ideálna na tréning jemnej motoriky a koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj trpezlivosti, sústredenosti, vizuálneho a priestorového vnímania, ale aj predstavivosti. Deti sa tiež vlastnou praktickou skúsenosťou oboznamujú s procesom paleontologických vykopávok.Obsah balenia: kladivko, dláto, sadrová náplň, plastový kôš, kostra dinosaura, návod na používanie a zaujímavosti o prehistorických tvoroch.Rozmery balenia: 19 x 6 x 22,50 cmUpozornenie: Nevhodné pre deti do 36 mesiacov kvôli drobným častiam. Sada sa dá použiť opakovane - už vykopaná kostra sa dá opätovne zaliať sadrovou náplňou, aby si deti proces vykopávky zopakovali.Sada je určená starším deťom od 8. rokov.

čítať viac čítať menej

9.70€

Bežná cena 9.90€

Momentálne nedostupné

9.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Vydajte sa na dobrodružnú výpravu po stopách dinosaurov!

Originálna sada "vykop a objav dinosaura" je určená všetkým deťom, ktoré radi skúmajú a objavujú. Priložené kladivko a dlátko z nich aspoň na chvíľku stvorí paleontológov. Vašou úlohou bude pomocou priložených nástrojov vykopať z fosílneho bloku kostru dinosaura, tentokrát Stegosaura, ktorú následne zostavíte do podoby vedecky presnej reprodukcie dinosaura. 

Sada je ideálna na tréning jemnej motoriky a koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj trpezlivosti, sústredenosti, vizuálneho a priestorového vnímania, ale aj predstavivosti. Deti sa tiež vlastnou praktickou skúsenosťou oboznamujú s procesom paleontologických vykopávok.

Obsah balenia: kladivko, dláto, sadrová náplň, plastový kôš, kostra dinosaura, návod na používanie a zaujímavosti o prehistorických tvoroch.

Rozmery balenia: 19 x 6 x 22,50 cm

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 36 mesiacov kvôli drobným častiam. Sada sa dá použiť opakovane - už vykopaná kostra sa dá opätovne zaliať sadrovou náplňou, aby si deti proces vykopávky zopakovali.

Sada je určená starším deťom od 8. rokov.

SKU 1175676
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 2100000008520
Kód produktu 253.439STE
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Používajte pod priamym dohľadom dospelej osoby. Obsahuje ostré predmety. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško