Vyklápač modro-žltý

Unikátne nákladné auto - vyklápač s postavičkou je pripravené pre svojho nového majiteľa. Poteší všetky deti, ktoré obľubujú hru s autíčkami. Potrénuje im úchop, jemnú detskú motoriku i koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj audiovizuálne a priestorové vnímania, fantáziu či predstavivosť pri spoločných hrách. Ideálny na hru v interiéri ... i v exteriéri.Materiálové zloženie: 100 % recyklovaný plast bez obsahu BPA, ftalátov či PVC (vhodné do umývačky riadu) a 100 % recyklovateľný kartónový obalDĺžka: 15 cmSpoločnosť Green Toys vyrába svoje hračky iba v USA, aby mala dohľad nad výrobou. Všetky hračky produkuje z recyklovaných fliaš od mlieka a balí ich do 100 % čistých, ekologických obalov farbených sójovými atramentmi.

čítať viac čítať menej

18.68€

Bežná cena 24.90€

Momentálne nedostupné

24.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Unikátne nákladné auto - vyklápač s postavičkou je pripravené pre svojho nového majiteľa. Poteší všetky deti, ktoré obľubujú hru s autíčkami. Potrénuje im úchop, jemnú detskú motoriku i koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj audiovizuálne a priestorové vnímania, fantáziu či predstavivosť pri spoločných hrách. Ideálny na hru v interiéri i v exteriéri.

Materiálové zloženie: 100 % recyklovaný plast bez obsahu BPA, ftalátov či PVC (vhodné do umývačky riadu) a 100 % recyklovateľný kartónový obal

Dĺžka: 15 cm

Spoločnosť Green Toys vyrába svoje hračky iba v USA, aby mala dohľad nad výrobou. Všetky hračky produkuje z recyklovaných fliaš od mlieka a balí ich do 100 % čistých, ekologických obalov farbených sójovými atramentmi.

SKU 1174015
Značka Green Toys
Krajina pôvodu USA
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 816409012625
Kód produktu 171.66112
Green Toys
Nechali by ste svoje deti hrať sa s odpadkami? S tými, ktoré v GREEN TOYS menia na autíčka, loďky či čajové sety pre bábiky určite áno. Recyklovali už vyše 50 miliónov fliaš od mlieka a 100% ekologické sú aj ich obaly, vrátane potlače. Hračky aj ich komponenty sa vyrábajú priamo v USA – zakladatelia firmy totiž chcú osobne kontrolovať ich kvalitu a nezávadnosť.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško