Vykladanie diamantov Mandala

Kreatívna sada s predlohou mandaly rozdelená do menších či väčších bodov, označených písmenkami a číslami. Podľa nich vie dieťa zvoliť správnu veľkosť a farbu štrasového kamienka, ktorý do nich vlepiť.Súčasťou balenia je aj biely drevený rámik, 3 rôzne veľkosti plochých kamienkov s matným aj lesklým efektom, nádobka, pero na nanášanie ... kamienkov a ilustrovaný návod s inštrukciami.Práca so sadou podporuje rozvoj jemnej motoriky, koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj manuálnu zručnosť, vizuálne vnímanie, sústredenosť, trpezlivosť a imaginárne myslenie.Rozmery balenia: 15 x 0,5 x 24 cm

čítať viac čítať menej

8.93€

Bežná cena 11.90€

Dostupné ihneď

11.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Kreatívna sada s predlohou mandaly rozdelená do menších či väčších bodov, označených písmenkami a číslami. Podľa nich vie dieťa zvoliť správnu veľkosť a farbu štrasového kamienka, ktorý do nich vlepiť.

Súčasťou balenia je aj biely drevený rámik, 3 rôzne veľkosti plochých kamienkov s matným aj lesklým efektom, nádobka, pero na nanášanie kamienkov a ilustrovaný návod s inštrukciami.

Práca so sadou podporuje rozvoj jemnej motoriky, koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj manuálnu zručnosť, vizuálne vnímanie, sústredenosť, trpezlivosť a imaginárne myslenie.

Rozmery balenia: 15 x 0,5 x 24 cm

SKU 1173834
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 7 rokov
EAN 3700802102625
Kód produktu 253.DP007
Upozornenia Pre deti od 7 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Používať len pod dohľadom dospelej osoby. Obsahuje funkčné ostré body a hrany. Obal uchovajte pre ďalšie použitie. Obsah a farby sa
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško